içinde

2023 Burç Yorumları, Bu Yıl Neler Olacak?

burç 2023
2023 burç-yorumu aslan başak yengeç kova balık-terazi koç boğa ikizler yay

Yeni Yıl 2023 sonunda geldi ve dört gözle bekleyeceğimiz çok şey var. 2023 burç yorumları, yeni hedefler belirlemekten eskileri düşünmeye kadar, yeni yıl bize her şeyi tekrar rayına oturtma fırsatı sunuyor. Hindistan’ın en iyi astrologları tarafından hazırlanan 2023 burç yorumları tüm yolculukta size rehberlik edecek.

Hayat söz konusu olduğunda, hepimizin dört gözle beklediği bazı hedefleri vardır. Bu hedefler, aşkı bulmak için 2023’te kendi işinizi kurmak kadar basit olabilir. Kendimiz için bu hedeflere ulaşmayı ne kadar istesek de, kısıtlamalar içimizden ve çevremizden gelir.

Açıkçası, hayattaki her şey planımıza göre gitmiyor. Ve bu iyi bir şey olduğu kadar, zaman zaman sinir bozucu da oluyor. Bu gibi durumlarda, neyi yanlış yaptığımızı veya basitçe bizde neyin yanlış olduğunu düşünmemiz gerekir. Ve bunu yapmanıza yardımcı olmak için 2023 burç yorumları:

Koç Burcu 2023

koc burcu
(21 Mart- 20 Nisan)

Bazen Koç insanları yüksek motivasyona ve güçlü fikirlere sahip olurlar, bu da onları kolayca problemlere sokabilir. Ancak bazen aynı baskın faktör, hayatlarında son derece zorlu savaşları kazanmalarına yardımcı olabilir. Koç burcu 2023 yılında, dürtüleriniz üzerinde olsanız bile, yılın sizin için güçlü olacağını tahmin ediyor. Bazen çekiciliğinize katkıda bulunurken, bazen de hayatta daha iyi olmanız için sizi zorlayabilir.

Gezegensel destek yanınızda olacaktır. Ancak, bu yıl sizi hayatınızdaki yaklaşan engeller ve durumlar için daha hazırlıklı hale getirecektir. Zor zamanlar sizi test etmek içindir. İnişler ve çıkışlar ile mücadele etmek çok fazla olacaktır.

Ama sen Koçsun ve duygusal olduğu kadar fiziksel iniş çıkışlarla da nasıl başa çıkacağını biliyorsun. Ancak, üçüncü çeyrekte bir yılan olan Rahu (ay, güneş tutulmalarına yol açan cindir) ile gelebilecek bazı sorunlara dikkat edin. Jüpiter‘e tüm yıl boyunca hayatınıza yardımcı olacağı için güvenebilirsiniz.

2023’ün ikinci yarısında gezegen hareketlerinin değişmesiyle birlikte gelecek bollukla Koç burcu kadın ve erkekleri için bir şeyler yapmak için bazı planlar yapın. İlginç başlangıçlar ve paralel bir hız treni yolculuğuna hazır mısınız? Koç, senin yolunda yıl içinde sıkıştı.

Koç Burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Boğa Burcu 2023

boğa burcu
(21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa insanları hayatlarına odaklanma konusunda profesyoneldir. Ancak Boğa 2023 burç yorumları, bazı değişiklikler yapmanızı istiyor ama iyi olanları tabi ki. Hayallerinizin peşinden gitmek ve her şeyde elinizden gelenin en iyisini yapmak için normal hayatınıza müdahale etmeniz gerekebilir.

Tahminler, yılın sizi mücadeleye sokacağını söylemiyor. Ancak, kararlarınızın kral olacağı zor durumlara sizi sokarak kesinlikle daha iyi olmanızı sağlayacaktır.

Çevrenizdeki insanlarla bazı çatışmalarda işler biraz çarpık görünebilir. Ancak endişelenmeyin, Boğa dostları, yönetici gezegeniniz Venüs olarak hem kişisel hem de profesyonel yaşamınız için bir nimet olacak. Ancak öte yandan, Rahu hayatınızın tüm alanları için biraz zahmetli olabilir. Bunca zaman inşa ettiğin şeylere zarar verebilecek şeyler yapman için seni kandırır. Ama endişelenme, Ketu sizi zorlu zorluklardan kurtarmak için orada.

Kendinizi iniş çıkışlardan korumak, Yeni Yıl 2023’ün sizden beklediği bir şey olacak ve bu nedenle, gezegenlerin desteği ve dikkati ile bir öğrenme yılı sizin için burada.

Boğa Burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İkizler burcu 2023

ikizler burcu
(21 Mayıs ile 21 Haziran)

İkilik, karakterinizde çalışır. Peki, yılın en iyilerini kucaklamak için kendinizi yeniden şekillendirmeye ne dersiniz? İkizler 2023 burç yorumları, bilinçli olarak dualitenizi bir kenara bırakmanız ve durumu çözmek için sabırla hareket etmeniz gereken kafa kafaya durumların önünüzde gerçekleşebileceğini tahmin ediyor.

Yıl sizin için müreffeh olacak. Ama aynı şeyin olması için her şeyi hizaya getireceksiniz. Ayrıca, zamanın gereksiniminin ne olduğunu bulmanız gerekir. Etrafınızdaki insanlar kesinlikle arkadaşınızdır, ancak onlara çok fazla güvenmeyin, çünkü Satürn gezegeni yakında kendi başınıza daha iyi olduğunuzu ve her şeyi kendi başınıza yapabileceğinizi fark etmenizi sağlayacaktır. Gezegen Mars ve Venüs yardımcı olacak ve lehinize çalışacak.

Bu nedenle, ikili kişiliğiniz sizi iki farklı yöne götürse bile endişelenmeyin, 2023 gezegen geçişleri size yardım etmek için oradalar, neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayın ve hayatınızın birçok alanında başarılı olmanızı sağlayın. Bu yüzden İkizler insanı, düzenli olarak sağlıklı uygulamalar üzerinde çalışın  sağlık açısından, profesyonel olarak ve finansal olarak ve biraz kişilik dokunuşunuzla gerekli bazı değişiklikleri yapın ve 2023 hayalinizdeki yıl olacak.

İkizler burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Yengeç Burcu 2023

yengec burcu
22 Haziran ve 22 Temmuz

Yengeç insanı, fırsat buldukça konfor bölgelerine emeklediklerini görebiliriz. Ancak Yengeç 2023 burç yorumları, bu yıl yapılacak şey olmayacağını söylüyor. Gezegenler arkanı kolladı! Bu yüzden tutkularınıza ve planlarınıza elinizden gelen en iyi şansı verin.

Hayata doğru bir vuruşla, uygun coşku ve enerjiyle, yılın o kadar da elverişsiz olmayan günlerinde bile başarılı olacaksınız. Önde, Yengeç insanı için yıl, kafanızdaki bir çatışmayı gösterir, duygusal olun ve her şeyi söyleyin ya da herkese pratik yönünüzü gösterin ve yerinizde olun ve gözlemleyin. Karar vermenize yardımcı olmak için Jüpiter orada olacak.

İster profesyonel hayatınız, ister özel hayatınız olsun, gezegen size yardımcı olacaktır. Ancak, Satürn’ün de orada olduğunu ve hayatı farklı anlamanıza izin vermek için sizi yavaşlatacağını unutmayın. Ayrıca Ketu da eylemde olacak, hayatınızın çoğunda başarıya giden küçük bir geçit olacak.

Ancak, aynı şeyin olması için, tek ihtiyacınız olan bir tutam tavsiye (hayatınızın bazı alanlarında) ve kendinize olan inancınızdır ve kısa sürede hayatınızda iyi sonuçlar olacaktır.

Yengeç Burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Aslan Burcu 2023

aslan burcu
22 Temmuz 23 Ağustos

Cesur Aslan insanı için hayatta hiçbir şey zor değildir. Yıl, yolunuza bazı zorluklar çıkarsa da, oldukça başarılı olacaksınız. Aslan yıllık 2023 burç yorumları, yıl içinde sizin için en iyisinin memnuniyet olacağını söylüyor.

Ancak en iyi olma ve en iyisine sahip olma açlığınız, elinizden gelen en uygun çabayı göstermenizi sağlayacaktır. Gezegenler sizden bunu talep ediyor. Ancak öte yandan, onurunuz ve gururunuzla ilgili her şeyi almadan önce değerlendirmenizi de isterler. Yani ilk aydan itibaren güzel şeylere inanın.

Orada olmayan şeyler için endişelenmek yerine, sahip olduğun anların kıymetini bil. Üçüncü çeyrek civarında, Jüpiter gezegeni harekete geçtiğinde, işler kesinlikle iyiye gidecek. Venüs de profesyonel hayatınıza bazı değişiklikler ve pozitiflik getirmek için orada olacak.

Fakat, Kendinizi geride tutun Aslanlar, çünkü Satürn ve Rahu zaman zaman size engeller ve engeller çıkarmak için orada olacaklardır. Bu nedenle, Yeni Yıl refah açısından sizin için biraz zor olabileceğinden, özellikle sağlık açısından hayatınızda olabilecek zorluklara dikkat edin.

Aslan Burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Başak Burcu 2023

basak burcu
23 Ağustos – 23 Eylül

Zodyak tablosundaki en aklı başında insanlardan birisin. Ama sen bile mükemmel değilsin. Doğru? 2023 burç yorumları, Başak burcu, sizin için küçük bir uyarı işaretiyle birlikte geliyor,sonuçlara varmaktan kaçının! Sizin için yıl içinde her türlü imkan var.

Bu nedenle, bu küçük tavsiye sizi yıl içinde günler ve haftalar kazandıracak ve geçen yıldan geriye kalanları iyileştirmenize yardımcı olacaktır. Mars ve Merkür yılın ilk yarısında bol bol fırsatlarla buradalar ve onların bereketiyle planlanmamış ama mümkün olan şeyleri yapacaksınız, kafanız karıştı mı? Olma. Başakların kendi çabalarının tadına varmaları muhtemeldir.

O halde, aniden başınıza bir şey gelse bile, bunları geçmişteki işlerinizin ve çalışmalarınızın bir sonucu olarak kabul edin. Ketu harekete geçeceği için sonlara doğru tetikte olun. Bu gezegensel geçiş 2023 nedeniyle inişler ve çıkışlar, sahip olduğunuz finans ve ilişkilerde değişiklik olasılıkları var.

Engellerle ve güzel zamanlarla yüzleşerek mini bir roller coaster yolculuğunun tadını çıkaracaksınız. Ancak, kesinlikle bir çukura düşmekten çok uzaktasınız, bu yüzden sevinin ve 2023’te elinizden geleni yapın.

Başak Burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Terazi Burcu 2023

terazi burcu
23 Eylül – 22 Ekim

Hepimiz, sakinliğinizin anahtarının denge olduğunu biliyoruz. Ve Terazi 2023 burç yorumları, aynı şeyi güçlü bir şekilde gösterir. Ancak iç gözlem, gelişmeleri anlamak ve zamana göre değişiklik yapmak ihtiyacınız olacak bir şey olacaktır.

Gezegensel geçişler size büyük ölçüde yardımcı olacak ve hayatınıza memnuniyet getirecektir. Yine de, doğru olan her şeyin sizin için işe yaramayacağını unutmayın. Bir tarafta, bazı gezegenler sevdiğiniz dengeyi sallamaya çalışırken, diğerleri onu tekrar elde etmenize yardımcı olacaktır. 2023’ün ilk çeyreğinden itibaren harekete geçmeniz gerekecek.

Terazi insanı, Satürn sizi bir şeyler için test etmek için burada olmasına rağmen, Rahu’nun durumlarda sizi kandırmak için olduğuna dikkat etmelidir, her şeyde gümüş astarı aramanız gerekir. Belirli bir süre için başkalarının yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Egoist olmaktan kaçının ve gerekli yardımı aramalısınız. Çok yakında 2023 yılında mutluluk kapınız olacak, bu yılda şans, fırsatlar ve harika şeyler sizi bekliyor; sadece planladığınız veya beklediğiniz şeyler hakkında tamamen açık ve pozitif olmalısınız.

Terazi Burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Akrep Burcu 2023

akrep burcu
23 Ekim – 22 Kasım

Akrep insanı fazla etkileşim kurmazlar. Kendi başlarına olmayı sevdikleri kadar, Akrep 2023 burç yorumları onlara da aynı şekilde yardımcı olacaktır. Aslında, aynı alışkanlık sizin için üretken olabilir. Bununla birlikte, diğer yandan, hayatınızdaki mutlu zamanları kendinize çekmek için ihtiyacınız olan tek şey küçük bir değişiklik.

2023’te Jüpiter gezegeni geçişi, aklınızdaki bazı şeyleri netleştirmeniz için büyük bir şans olacak. Ancak diğer yandan Satürn geçişi hayatınızın belirli alanlarına bir uyarı olarak gelecek. Bu olaylar kombinasyonu, kesinlikle algınızı birçok yönden değiştirecektir.

Ayrıca, hayat hakkında sahip olduğunuz bazı inançları ve içindeki bazı insanları kırardı. Göz açıcı bir yıl gibi mi geliyor? Öyle. Akrep insan, toksisitenin çoğunun hayatınızdan gideceği yılın ikinci yarısında işlerin doğru yere düştüğünü görecekler.

Üstelik yeni yıl karar listeniz varsa; peki, uygulamaya geçin. Aksine, süreci yavaş ve sabit tutun çünkü gezegen geçişleri ancak sabrınızı ve azmi benimserseniz hayatınıza uyum sağlamanıza izin verir.

Akrep Burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Yay Burcu 2023

yay burcu
22 Kasım – 21 Aralık

Elbette, buna uygun bir yıl diyebilirsiniz. Yay 2023 burç yorumları, keşif ve anlayış için bir zamanı işaret ediyor. Sadece gezegenlerin kutsamalarını almakla kalmayacak, aynı zamanda bazı büyük başarılar elde edeceksiniz.

Venüs ve Jüpiter size birlikte yardımcı olacakları zaman, işler kolay ve güzel görünecek. Bununla birlikte, Ketu transit 2023, hayatınızdaki birçok şey için bir durdurucu olacaktır. Bir yandan sizi yanlış şirketten kurtaracak, diğer yandan da kendi yolunda seçmeniz gereken yolu gösterecektir. İşaretleri arayın ve kendiniz olun.

Ayrıca, Yay insanı, kafanızda ve kalbinizde doğru olanı arıyorsanız, büyük bir nefes alın, çünkü burç bazı olasılıkları gösterir. Ancak acele etmeyin, bunalmaktan kaçının ve genel olarak Yay insanı için olduğu gibi gerçekte olduğunuz kişi olun. 2023 Mükemmel bir yıl olacak!

Ayrıca, işler tekrar tekrar yolunuza çıkıyorsa çok yükseğe uçmayın, çünkü bazı bükülmeler de orada olabilir ve sizi yaşam ve yolları hakkında net bir bakış açısı elde etmek için değişiklikler ve değişiklikler yapmaya zorlayabilir. Bu nedenle, minyatür bir uyarı harika bir yaşam sürmenin riskli yollarından uzak durun.

Yay Burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Oğlak Burcu 2023

oglak burcu
22 Aralık – 20 Ocak

Engeller gelir geçer ama Oğlaklar pes etmez! Ve bu, 2023’teki tavrınız olarak kalmalı. Güçlü bir şekilde, etik ilkeleriniz ve yaşam biçimleriniz üzerinde durursanız, Oğlak burcunun 2023 burç yorumları göre oldukça iyi bir iş çıkarırsınız.

Politikalarınız sadece size başarı kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda tüm hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. önceki yılın kalan planları. Kendinizi doğru ifade etmeniz ve hayatınızın tüm alanlarını doğru bir tutum ve farkındalıkla yönetmeniz gerekiyor. Maddi durumunuz iyi olsa da sağlığınızla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Gezegen Satürn bazı olayları geciktirmek için orada olacak. Ancak Jüpiter gezegeni sizi birçok sıkıntıdan kurtaracak. İlk çeyrekten itibaren, bu yıl yolunuza çıkacak her şeye karşı tavrınız olumlu olacak. İster aşk hayatınız, ister evli hayatınız olsun, Oğlak burcu insanları, zaman zaman partnerleriyle vakit geçirmekten keyif alırlar.

Ancak aynı şeyin olması için bir dizi düşünceyi takip etmeniz gerekecek. Ancak diğer yandan, sizi kısa sürede yolun diğer tarafına sürükleyeceğinden herhangi bir kısayolla karşılaşmamayı unutmayın. Öyleyse asaletine bağlı kal ve en iyi olduğun şeyin peşinden git ve kendin ol!

Oğlak Burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Kova Burcu 2023

kova burcu
21 Ocak- 18 Şubat

Tıpkı sembolünüz gibi, yüksek sesle söylemek için çok fazla şey taşıyorsunuz. Ancak, Kova 2023 burç yorumları, biraz zaman geçirebileceğiniz ve önümüzdeki yıl daha iyi şeyler elde etmek için kendiniz üzerinde çalışabileceğiniz bazı günleri ve olayları sizinle paylaşacak. Ayrıca, tüm çabalarınızı sürekli doğru yerlere koyarsanız, yıl sizin için harika olacaktır.

Aksine, sizi bir şeyler yapmaktan alıkoyan hiçbir uyarıyı görmezden gelmemeyi unutmayın. Özellikle kişisel yaşamınızda Güneş ve Mars ile doğru şeyler gelecek. Mars transit 2023, bir önceki yıla göre raydan çıkan şeyleri de düzeltecek. Rahu ve Ketu gezegenlerinin etkisi de burcunuzda olacak, ancak Kova insanı, durumları en iyi ve kusursuz yönünüzü göstermelisiniz.

Durum zor görünse bile, doğru şeylere bağlı kalın, ve yakında üçüncü çeyreğe doğru yapbozunuzun eksik parçası gözlerinizin önünde olacak. Biraz dikkatli olun, düşündüğünüz her şey istediğiniz gibi çalışmayabilir.

Bu nedenle, durumu bükmeye çalışmayın. Bunun yerine, kendinizi bu şekilde ayarlamaya çalışın. Ayrıca, iyi yılınızı pek de iyi olmayan bir yıla dönüştürebileceğinden asla bencil amaçlarla hareket etmeyin.

Kova Burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Balık Burcu 2023

balik burcu
20 Şubat ile 20 Mart

Her şeyden önce, sahip oldukların için minnettar ol, Balık! Balık 2023 burç yorumu bile sizi bunu yapmaya çağırıyor. Hayatınızın tüm yönlerinde, gezegen geçişleri, mutluluğu yaymanıza ve hayatınıza aynı şeyi çekmenize izin verecektir.

Slogan üzerinde çalışın, günde bir iyilik! Burcunuzun öngördüğü gibi, ara sıra karamsarlığa ve ikili bir zihne girme şansınız çok yüksek.

Bir kez olsun, bir önceki yılın bittiğini ve dinlenebileceğinizi düşündüğünüzde, işlerin daha hızlı ve güçlü bir şekilde geldiğini gördünüz. Bununla birlikte, 2023’teki Mars geçişi, zorluklarla yüzleşmenize ve sizin için senaryoları düzeltmenize yardımcı olmaya hazır. Ama öte yandan Rahu da orada olacak. İkili doğanızı etkileyebilir ve sizi güzel ve keyifli bir hayattan uzaklaştırarak kendi zor yollarına yönlendirebilir.

Ama endişelenme, yıl sonuna kadar, Balık insanı, hayatın onlara attığı engellere cevap vermenin kendi yollarını bulmalarına yardımcı olacak dersler ve öğrenim ile birlikte olacaklar. Ayrıca, hayatınızı mutlu ve kolay hale getirmek için bir şeye sıkı sıkıya bağlı kalın bir karar veya uygulama gibi, çünkü bu, önümüzdeki yılınıza kek puanları katacaktır.

2023 Jupiter hangi Burçta?

16 Mayıs 2023’te Jüpiter, Koç burcundaki kalışını sonlandırır ve 25 Mayıs 2024’e kadar kalacağı Boğa burcuna geçer.

Balık Burcu 2023 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bu makaleden memnun kaldıysanız 2023’ün En Şanslı Burçları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Asude Özkaya, Tarot sembol ve bilinçaltı okuyucusu, tarot eğitmeni, spritüel danışmanlık astroloji, yaşam koçu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

6 Comments

Yüksek Hızlı Tren Hattı

Yüksek Hızlı Tren Ağına Sahip 10 Ülke

Katie Ameliyattan Önce ve Sonra

Tam Yüz NakIi Yapan Kadının Hikayesi