içinde

2023 Kova Burcu: Aşılacak Olan Sıkıntılar

kova burcu 2023
Kova mevsimi tarihleri ​​20 Ocak - 18 Şubat arasındadır. Kova, su taşıyıcısı ile sembolize edilen bir hava burcudur.

Kova Burcu 2023 Tahminleri

Çözüm Bulmakla Geçen Bir Yıl

Sorunların sizi güçlendirdiğini duymuşsunuzdur. Böylece 2023 Kova Burcu Yeni Yılında önüne çıkan her engelle karşılaşıp güçlenecektir.

Başarı size hemen gelmeyebilir veya belki de bazı finansal zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, yılın ikinci çeyreğinde Jüpiter gezegeninin ve ilk yarısında Venüs’ün kutsamasıyla, Kova burcu erkekleri ve kadınları hayatlarını memnuniyetle yaşayacaklar.

Ayrıca Kova burcunun, 2023’ün son çeyreğinde Rahu ile daha birçok mücadele geleceği için hazırlıklı kalmalısınız. Sağlığınızı etkileyen gezegen sıkıntılı olacak ve işleri çok etkileyecek. Ancak endişelenmeyin, Jüpiter sizi gelebilecek karmaşadan kurtarmak için orada olacaktır.

Yapmanız gereken çok şey varmış gibi görünen 2023 burç yorumları yeni yılı, sizi önümüzdeki zamanlarda zorlaşabilecek şeylere hazırlayacak. Ketu, kişisel hayatınıza bölünmemiş dikkatinizi talep ettiğinde, Mars gezegeni her şeyin daha iyi olmasına yardımcı olacaktır.

Ancak yılın sloganını unutmayın, çünkü neredeyse her adımda sizin için testler olacak. 2023 kova burcu, aşkta şanslı olacağınızı ve evlilik bağlarınızda Güneş ve Mars’ın kutsamalarını arayacağınızı önceden bildirir.

Bununla birlikte, Satürn muhtemelen hayatınızdaki şeyleri geciktireceğinden, bu yıl uygun bir eş arayan kovalar için bazı zorluklar çıkarabilir.

2023 gezegen geçişleri kesinlikle profesyonel, finansal ve kişisel olarak en iyi halinizi göstermenizi istiyor.

Yani, yapabilecek misin? Başarabilecek misin? Zamanın ve çevrenizdeki insanların ne istediğini çözebilecek misiniz?

Kova Burcu Aşk 2023

Uygun bir eş bulma şansı ile devam eden, bekar Kovalar gecikmelerle karşı karşıya kalacaklar. Özellikle yılın ikinci çeyreği civarında, özel hayatınızdaki tüm iniş çıkışlar nedeniyle birçok ruh hali değişikliği yaşayabilirsiniz.

İster kendiniz için birini bulun, ister arkadaşlarınız ve aileniz için, hayatınızda uğursuzluk göreceksiniz. Ancak endişelenmeyin, büyük olasılıkla kartlar yakında lehinize olacak.

Çiftler için Kova Burcu Aşk, yılın büyük bir bölümünde sorunlar bekleyebileceğinizi söylüyor. Bazen bir şeyler hakkında tartışan siz olursunuz, bazen de eşinizin alışkanlıklarınızdan biri rahatsız olabilir.

Gezegenlerin sizden yapmanızı istediği en önemli uygulama, sakinliği ve akıl sağlığını korumaktır. İleride, uzlaşma bekleyen insanlar 2023’ün ikinci yarısında şanslı olacak. Ancak, en iyisini tezahür ettirmeli ve pozitif kalmalısınız.

Çiftler, yılın orta aylarında ilişkilerine üçüncü bir kişinin dahil olduğunu da görebilirler. Kova burcu erkekleri ve kadınları için en kötü durumlardan kurtulmak için eşlerine en kötü zamanlarda bakmak akıllıca ve daha iyi bir hareket olacaktır.

Belirtildiği gibi, yıl size odaklanıyor, sorunlara çözüm buluyor ve yapmanız gereken de tam olarak bu. Bana göre, akıllı hareketler yapmalı ve işteki eşyalarınızı ve sizi her konuda destekleyen kişiyi, partnerinizi dengelemenin yollarını bulmalısınız!

Son çeyrekte işler beklenmedik yönlere gidecek. Bir şeylere daha uzun süre tutunur ve onları haklı olarak düzeltirseniz, kesinlikle zor aşamayı geçecek ve ileride daha iyi bir ilişki yaşayacaksınız.Ayrıca, zorluklar sizi ilişkinizle ilgili tüm şüphelerinizden kurtaracaktır.

Kova Burcu Finans 2023

Mali durumunuz için önce kafanızı boşaltmanız ve daha sonra parayı herhangi bir şeye dahil etmeniz gerekir. Olaylar size sorunlara giden yolu gösterse de, incelikli yollarınıza bağlı kalmalı ve pozitif olmalısınız.

2023’ün son çeyreği para yatırmak için doğru zaman olacak. Ticarete başlama planlarınız varsa, sizi yanıltabileceği veya zarar görebileceği için acele etmeyin. Ayrıca, bu konuda sizden daha iyi olduğunu düşündüğünüz insanlardan tavsiye almak akıllıca olacaktır.

2023 Yeni Yılı’nda yüksek bahisler mali durumunuzu sarsacak. Parasal konularda kısa ve net olmayan düzenlemeler tüm yıl boyunca sizin için ideal olacak.

Ayların ortalarında, Kova burcu erkekleri ve kadınları ani para girişi bekleyebilirler. Bunun nedeni, bekleyen mülkler veya o dönemde çözülecek olan aileyle ilgili diğer yasal arazi meseleleri olabilir.

2023 Kova burcu finans durumuna göre, işletmenizdeki yakınlarınızdan birinin yardımıyla ilerici hamleler yapacaksınız ve bu da servetinize yardımcı olacaktır. Ancak, sizi hedeflerinizden ve planlarınızdan uzaklaştırabilecek insanları dürtmekten kaçınmalısınız.

Burada ve orada olan her şeyle, her şeyi yılın başında planladığınız gibi yönetmeniz zor olacaktır. Ancak 2023 finans, çözüm bulmanın tamamen gerekli olacağını öngörüyor. Aynı şekilde, sizin ve aile üyelerinizin hane halkı geliri de yardımcı olacaktır.

Zaman zaman bütçeyi yönetirken stres artabilir. 2023 Yeni Yılının ilk yarısında herhangi bir arazi veya mülk satın almak isteyen kovalar için yasal sorunlar ortaya çıkabilir. Öte yandan, bir araç satın almak harika bir fikir olacak ve ihtiyaç duyduğunuzda size yardımcı olacaktır.

kova burcu
Uranüs , Kova burcunun yöneticisidir ve geleneksel yöneticisi Satürn ile omuz omuzadır.

Kova Burcu Kariyer 2023

Kariyer söz konusu olduğunda, ondan taviz vermeyi sevmiyorsunuz. Ancak 2023 Kova Burcu aksini söylüyor. Mesleki hayatınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Özel sektörde çalışıyorsanız, kısa sürede sonuç alamadığınız birçok işe hazırlıklı olun. Sıkı çalışmanız, 2023’ün üçüncü çeyreği civarında itibarınızı artıracak. Ayrıca, burç, bir iş değişikliğine hazırlanıyorsanız veya bir terfi almak için çok hazırlanıyorsanız, her şeyin planınıza göre gideceğini söylüyor. Ancak, engeller zaman zaman önünüzü göreceğinden, bir çözüme hazır olun.

Üstelik 2023 Kova burcu kariyer, iş insanı için öngörüdür. İyi performans göstereceksin. Ortaklıkta başarılı olacak yeni bir girişime başlayabileceğiniz olasılıklar var. Mevcut olanlarda biraz zorlanabilirsiniz ama çevrenizden biraz yardım alarak doğru çözümü bulacaksınız.

Son olarak, profesyonel dünyaya adım atmak için kapılarını arayan kovalar dikkat! Her adımda sizin için testler olacak. Sadece becerilerinize dikkat etmekle kalmayacak, aynı zamanda başkalarının sizin hakkınızda bahsettiği tüm bu zayıf noktalar üzerinde de çalışacaksınız.

Kesinlikle bir kişilik yükseltmesine ihtiyacınız olacak. Başarılı olmanıza ve yakın gelecekte istediğiniz işi almanıza yardımcı olacaktır.

Kova Burcu Aile

İşiniz olmasa bile bakmanız gereken bir eviniz ve bakmanız gereken bir aileniz var. Doğru?  Kendi başlarına olacakları ve durumun gerekliliğini kendileri anlayacakları için bu yıl onlarınkinden önce kendi hayatınıza odaklanmalısınız.

2023 Kova burcuna göre, sizden küçük olan kardeşler profesyonel olarak çok başarılı olacaklar. Öte yandan, büyükleriniz size özel hayatlarıyla ilgili bazı haberler verme olasılıkları yüksektir. Yakında aynı şey yüzünden neşeli zamanlar orada olacak.

Ailen bazı sosyal toplantılarda meşgul olacak. Babanız, özellikle, işi büyütmek için insanlarla yeni müttefikler kuracak.

Bu toplantılar size ve ailenize yardımcı olacak ve maddi olarak size de yardımcı olacaktır.

Ancak bazı kararlarda babanızla anlaşmazlıklar olabilir. O ve siz, geleneksel ve modern ideolojiler nedeniyle bazı terimler üzerinde anlaşamayabilirsiniz. Her küçük şeyi bozmak yerine zihninizi dinlendirmek ve tartışmak sizin lehinize olacaktır.

Ailedeki çocuklar iyi haberler getirecek. Aileyi mutluluğa taşıyacak başarılar, tanınma ve bazı büyük adımlar olacaktır. Profesyonel olarak, bazıları harika bir iş çıkaracak.

Sonuç olarak, 2023 Kova aile burcu, ailenizin yılın ikinci yarısında güzel günler göreceğini söylüyor. Bu yıl onlarla geçirdiğiniz her zaman ile duygusal bağınız da gelişecek.

2023 kova burcu
Kovaları, yaşamları boyunca devam eden daha küçük bir iç çevreye sahip sadık arkadaşlar ve romantik ortaklar olarak tanımlar.

Kova Burcu Sağlık 2023

Yalnızca sağlığınız iyi olduğunda, aklı başında düşüneceğinizi ve kendinize daha az sorun çıkaracağınızı anlamalısınız.

2023 Yeni Yılının ilk yarısı kovalar için biraz hastalık beklentisiyle sıkıntılı geçebilir. Çocuklar grip veya mevsimsel hastalık geçirebilir. Yolunuza çıkan bazı eski yaralanmalarla bile karşılaşabilirsiniz.

Ancak çözüm olarak ihtiyacınız olan tek şey doğru zamanda doğru tedavidir. Bu nedenle, bu konuda hiçbir gecikme yapmayın.

Halihazırda herhangi bir tedavi gören kişiler ilerleyici sonuçlar görecektir. Başlangıçta işler istediğiniz gibi değilmiş gibi görünebilir. Ancak, olumlu sonuçlara ne kadar inandığınızı gösteren sadece bir testtir.

Bu nedenle  meditasyon ve yoga da yardımcı olacaktır. Düzenli olarak yapmak, her zamankinden daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır.

Psikolojik sorunlarla uğraşıyorsanız nefes egzersizleri yapmanız size avantaj sağlayacaktır.

Çocuk bekleyen kadınlar kendilerine ekstra özen göstermelidir. Zamanında yemek yemeli ve uyumalı ve dik yerlerde dikkatli olmalıdırlar.

Kaza olasılığı 2023’ün ortaları civarında olabilir. Aşırı egzersiz sizi de sorunlara yol açacaktır. Diyet odaklı yiyecekler, istenen sonuçları alacakları için şanslı olacaklar.

Kova Burcu Evlilik 2023

Bu sene eşinizle aranızda kavgalar ve hararetli tatrışmalar olabilir. Bu gibi durumlarda, Evli çiftlerin olaylarla başa çıkmakta zorlanmasının bir başka nedeni de yeni planlardır. Bir şeyleri tartışmak ve mümkün olan seçimi yapmak için zaman ayırın.

İleride burç, zehirli bir evlilik içinde olan veya sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalan insanların rahatlayacağını söylüyor. 2023 yılının ikinci yarısında yasal işlemler lehinize olacaktır.

Üstelik evlerinde yeni bir hayat bekleyen insanlar, bir o yana bir bu yana dönüp duran tüm meseleler ve senaryolarla tehlikeye girebileceğinden, zihinsel huzurlarına da dikkat etmek zorunda kalacaklardır.

İş baskısı nedeniyle sorunlar da olabilir. Aynı şey arada bir boşluk yaratabilir. Ancak, zamanla ve biraz anlayışla, durumlar daha iyiye doğru çözülecektir. Son olarak, 2023 Kova burcu evlilik haritasına göre, sosyal etkileşimlerde daha iyi olacaktır.

Geciken evlilik insanları da endişelenmeyi bırakmalı, çünkü bu yıl onların da yılı!

Burç, endişelerinizin geçeceğini ve yakında evlenmeye uygun birini bulacağınızı söylüyor. Aslında, 2023’ün sonlarına doğru evlilik düğümünü atmanız veya nişan yoluyla resmi olarak ilan etmeniz ihtimali var. Bu yüzden hazırlıklı olun ve bu süreden en iyi şekilde yararlanın. Sorunları halledin ve ikiniz arasında sevginin yeşermesine izin verin.

Bu makaleden memnun kaldıysanız 2023’ün En Şanslı Burçları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Asude Özkaya, Tarot sembol ve bilinçaltı okuyucusu, tarot eğitmeni, spritüel danışmanlık astroloji, yaşam koçu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

One Comment

1952 Yılına Ait Bir Kitapta Elon'un Bir Gün Marsı Yöneteceği Yazıyor

1952 Yılına Ait Bir Kitapta Elon’un Bir Gün Marsı Yöneteceği Yazıyor

Bradley Allen Fiske - Fiske Okuma Makinesi

Dünyayı Değiştirmekte Başarısız Olmuş 10 Teknolojik Çılgınlık