içinde

2023 Terazi Burcu: Ciddi Yüzleşmeler Ve Sıkıntılar

terazi burcu
Astrolojide Terazi, 22 Eylül'den 23 Ekim'e kadar olan dönemi yönettiği kabul edilen zodyakın yedinci işaretidir.

Terazi Burcu 2023 Tahminleri

İyimserlik ve Fırsatlarla Dolu Bir Yıl

İyimserlik, şans ve fırsatlar bir yandan da yüzleşme ve sıkıntılar etrafınızda olacak. Terazi burcu 2023 yılın ikinci çeyreğinden itibaren insanlar için iyi bir zaman olduğunu gösterir. Jüpiter Koç burcunda geçiş yapacak, sizi geliştirecek ve profesyonel olarak verimli bir yıl gösterecek.

Ama beyler ve bayanlar bu kadar mutlu olmayın çünkü iş aile dengesini korumak için birçok şeyden geçmeniz gerekiyor. Satürn, 2023 yılının en başından itibaren sizi test edecek. Gezegenin yönetici evi olan Kova’da, işinizde ve görevlerinizde gecikmeler ve mali durumunuzla ilgili küçük sorunlar bekleyebilirsiniz.

Ancak dediğimiz gibi, yıl sizin için fırsatlarla dolu olacak. Bu nedenle, Terazi burcuna sahip kişiler umudunu kaybetmemeli ve en iyi oldukları şeye ayak uydurmalıdır: Çekici ve entelektüel olmak.

Terazi Burcu Aşk 2023

Terazi erkekleri ve kadınları için yeni yıl 2023 olumlu ve şanslı olacak. Partnerinizle güzel vakit geçirmekten keyif alacaksınız. İlk çeyrek civarında, partnerleriyle yeni bir şeye başlamak isteyenler bunu yapabilecekler.

Teraziler ortaklarıyla güzel ve huzurlu bir zaman geçirme fırsatı bulacaklar. 2023 Terazi burcu aşk burcu aynı zamanda partnerleriyle duygusal bir yolculuk planlamak veya tatile gitmek isteyenlerin bunu yapması gerektiğini söylüyor çünkü gezegen hareketleri onlarla bağınız için harika olacağını söylüyor.

Partnerleriyle bazı sorunlar yaşayan insanlar. Pekala, yıl, her türden meselenin Yeni Yıl 2023’ün ilk yarısında sıralanacağını söylemek için geldi.

Jüpiter gezegeni nimetlerini üzerinize yağdıracak. Ancak Satürn ve Jüpiter burçta birlikte hareket ettiğinde, duygusal olarak bazı iniş çıkışların olabileceği ihtimalleri vardır. Bu dalgalanmalar, uzun vadede ilişkiniz üzerinde yoğun bir etki yaratabilir.

Ancak, aşk için Terazi burcu 2023 , ilişkinizin tüm konularını sabırla tartışmanızı önerir. Ayrıca, her zaman gösterdiğiniz agresif doğadan kaçının. Üstelik zaman ihtiyacı içinde akıllıca bir hareket olacaktır. Ketu, önemli kararlarınızın yanı sıra zihninizi de etkileyebilir. Bu nedenle, gerçek bir Terazi olun ve kararlılığınızı ve rahat tavrınızı mümkün olan en iyi şekilde gösterin.

Yeni Yıl 2023’ün en uç noktasından itibaren Merkür, Mars gezegeni ile biraz hareket halinde olacak. Burcunuzda çok fazla şey olup bitiyorken, anlatmak istediğinizi açıklarken hesaplayıcı olsanız da, zaman zaman aynı şeyi yapmak hiç iyi olmayacak.

Özellikle yakınlarıyla bir şeyleri düzeltmek ve yılın ilerleyen zamanlarında onlarla daha iyi bir aşk bağı kurmak isteyen yerliler için, 2023 Terazi burcu aşk, sözlerinize ve eylemlerinize ekstra dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor.

Terazi Burcu Finans 2023

Küçük bir dans zamanı, Teraziler! Finansal olarak, sağlam bir yıl geçireceksiniz. En başından itibaren, Mars gezegeni yön aldığında, ekonomik büyüme ve gelişme göreceksiniz. Finansal büyüme de orada olacağı için buna kocaman bir gülümseme verebilirsiniz.

Mülkle ilgili yatırımlar veya altın, süs eşyaları satın alma vb. gibi bazı varlıklar olsun, teraziler kar ve servetin kendilerine geldiğini göreceklerdir. Burcunuzdaki Jüpiter ve Satürn’ün harika yönü ile finansal durumunuzun da iyileştiğini göreceksiniz. 2023 Terazi finans burçlarına göre , bazılarınız daha iyi bir konumda olacaksınız. Kredi veya borç verme baskısı altında olan insanlar için rahat bir nefes alacak.

İleride, Rahu gezegeni Ketu ile birlikte harekete geçtiğinde, kafanızda bazı çatışmalar olabilir. Ancak diğer yandan önümüzdeki aylarda sizi başka gezegenler kurtaracak!

Üçüncü çeyrek, para açısından sizin için sorun olabilir. Ama belli ki aklı başında insanlarsınız ve bazı doğru kararlar sizi tüm sıkıntılardan ve komplikasyonlardan kurtaracak. Yatırımlar, göründüğü kadar verimli olmayacakları için bu dönemde tercih etmeniz gereken son seçenek olmalıdır.

Ancak, olgunlaşmış kafa yapınız kişisel veya ticari amaçlarla kullanmak sizlere avantaj sağlayacaktır. Bazı kısa vadeli yatırım planlarınızı ilk çeyreğin başında gerçekleştirebilirsiniz. Ancak, bu yıl Terazi burcu, riskin de orada olabileceğini gösteriyor.

Çantada ne var? Para kazanmak için büyük planlarınız ve sizsiniz. Yıl aynı konuda sizin için tam bir çeyrek tasarruf ediyor. Son aylara doğru, Terazi burcuna sahip kişiler gelişecek ve para kazanmanın yeni ve birden çok yolunu bulacaktır.

Evinizde birden fazla kişinin kazanma olasılığı oldukça yüksektir, bu da iyi zamanlarınıza ve finansal tanınırlığınıza katkıda bulunur. Ayrıca, 2023 Terazi burcu finans, yatırımlar veya ticaret için para yatırmak istiyorsanız, aşamanın sizi destekleyeceğini söylüyor.

2023 terazi burcu
Terazinin sembolü , ilahi yasa ve geleneğin Yunan kişileşmesi olan Themis tarafından tutulan Adalet Terazisine dayanmaktadır

Terazi Burcu Kariyer 2023

Sizin için sabır anahtardır ve fırsatçı olmak başarıya giden yoldur. 2023 Terazi burcu kariyer, Satürn sizi en başından itibaren her adımda test edecek olsa da meslek, eğitim ve iş açısından olumlu bir yıl geçireceğinizi söylüyor.

Devam eden işlerine ara vermek isteyen profesyonel kişiler, biraz uğraştıktan sonra lehinize sonuçlar göreceklerdir. Bununla birlikte, kendiniz için aldığınız tüm kararlar ve planlar, uzun vadede büyük zirvelere ve başarıya ulaşma olasılığını artıracaktır. Teraziler için bazı becerilerin geliştirilmesi için bir alan olabilir. Bu nedenle, bunu iyimser bir şekilde alın ve iyileşmeye hazırlanın.

Önümüzdeki 2023 Terazi burcu için kariyer , Merkür gezegeni önemli bir rol oynayacak. Etkileyici, sadece iletişim becerileriniz değil, aynı zamanda karar verme yetenekleriniz de sizi biraz kafa karışıklığına ve sorunlara sürükleyebilir.

Tüm bunlar, özellikle iş arayan veya kariyerine yeni başlayan kişiler için işte’ki performansınızı etkileyecektir. Aynı durum bu zodyak işareti olan öğrencileri de etkileyecektir. Kendinizi biraz yanlış yönetilmiş hissedebilir ve doğru enerjiden ve izden yoksun olabilirsiniz.

Bununla birlikte, devlet işleri için adaylar, istenen sonuçları görmek için ekstra çaba sarf etmek zorunda kalacaklardı. Merkür gezegeninin etkisi azaldıkça, insanlar olayları farklı görecek ve tüm olasılıkları lehlerine çevirecekler.

Yolun sizin için engebeli olacağından daha önce bahsetmiştik. Doğru? Son çeyrek sana öyle hissettirebilir. Rahu hareketi ve Ketu harekete geçtiğinde, Terazi burcuna sahip tüm çalışan erkek ve kadınlar, tekrar bir şeylerle uğraşmakta biraz zorlanabilirler.

Çok fazla sorun olmayacak. Bununla birlikte, herkesin ve herkesin yanında dikkatli olmalısınız çünkü burcunuz, birlikte çalıştığınız kişilerin sizi aşağı çekebileceğini ve bunun da genel performansınızı ve işteki itibarınızı etkileyebileceğini gösteriyor.

Terazi Burcu Aile 2023

Bir anda bu kadar çok şeyi yönetmek yorucu olmalı, değil mi? Çukur ve şelalelerle dolu engebeli yol, ailevi konularda da yanınızdan ayrılmayacaktır.

2023 Terazi burcu ailesine göre, ilk yarı sizin ve aileniz için biraz zor olacak. Mars Gezegeni, yılın başında gerileme evresini sona erdirecek ve hayatınızın tüm sıkıntıları ve sorunları ile korkusuzca ve kararlı bir şekilde yüzleşmenize yardımcı olacaktır.

Evdeki sıkıntılar daha çok anne babanızla ilgili olacaktır. Bazılarınız onlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirken, birçoğunuz sağlıklarında iniş çıkışlarla karşılaşabilir. Ama büyük resme bakarsak, ailede ciddi bir can kaybı olmayacak.

Bu yılın ikinci yarısında hayatınıza barış ve uyum girecek. Bunun nedeni, Satürn ve Jüpiter gezegenlerinin birbirleriyle iyi geçinmesi olabilir. Aile dünyanızdaki tüm sorunları ve sıkıntıları ortadan kaldırarak, aile üyelerinizle uyumlu bir yaşam sürmenize yardımcı olurlar. Devam eden bir sorun veya gerginlik varsa, bu süre içinde bitmesini bekleyin.

Bununla birlikte, Terazi burcuna sahip kişiler, sevdiklerinin önünde çok kötü bir şekilde ortaya çıkıp onları yoğun bir şekilde incitebilecekleri olasılıklar yüksek olduğundan, sorunları kendilerine saklamamaları gerektiğini hatırlamalıdır.

Ayrıca, Terazi ailesinde 2023 burcu çocuklar için bir şeydir. Hepsi ebeveynlerine olağanüstü haberler vermeye hazır. Öyleyse ebeveynler, sevinin ve mutlu olun! Bununla birlikte, son çeyrek, aile üyelerinin sağlığında bazı iniş çıkışlar getirebilir. Evdeki çocuklarda veya genç yaştaki insanlarda anksiyete benzeri sorunlar olabilir.

Ayrıca, Rahu ve Ketu birlikte ruh halinizi ve duygularınızı beklenmedik bir şekilde etkilediği için kardeşlerle kavgalar olabilir. Ayrıca Satürn gezegeni ev işlerinde bazı gecikmelere neden olabilir ve bu da uzun vadede sorun yaratabilir.

terazi 2023 burcu
Terazi, bir nesne tarafından temsil edilen tek burçtur; diğer on bir işaret ya bir hayvan ya da mitolojik karakterle temsil edilir.

Terazi Burcu Sağlık 2023

Sağlık için 2023 Terazi burcu, zaten hasta olan kişilerin kendilerine daha fazla dikkat etmesi gerektiğini söylüyor. Olumlu kalmaları ve terapilere ve tıbbi uygulamalara inanmaları gerekir. Ayrıca, Jüpiter gezegeni sizinle ilgileneceği ve sizi herhangi bir yaralanma veya zayiattan koruyacağı için, sahip olduğunuz zihinsel engeli de kaldırmanız gerekir “Sağlığım düzelmeyecek”. Böylece, Yeni Yıl 2023’ün ikinci çeyreğine doğru, Terazi burcuna sahip kişiler, vücut ağrıları, zihinsel yorgunluk, kaygı vb. tüm kalıcı sağlık sorunlarından kurtulacaklar.

Ayrıca sağlıklı insanlar kendilerini daha iyi bir durumda ve bu da onları hayatlarının diğer alanlarında performans göstermeye itecekti.

Önümüzdeki 2023 burç yorumları. Terazi burcu için sağlık burçlarında, dengeli ve sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olacak Satürn gezegeninin etkisi var.

Ancak öte yandan, gezegen sizi bu yıl her adımda test edeceğinden, sağlıklı rutininizi ve alışkanlıklarınızı hiçbir şeyin bozmadığından emin olmalısınız. Bu nedenle sağlıksız beslenmekten kaçının ve düzenli olarak yoga ve/veya meditasyon yapın.

Sizi karamsarlıktan uzak tutacak ve uzun vadede sağlıklı olmaya itecektir. Uzun süreli hastalıkları olan yaşlı insanlar, tecrit korkusu geliştirebilir. Bu nedenle, zamanınızı iyimser şeylere ayırdığınızdan ve hastalığa daha az odaklandığınızdan emin olmalısınız.

Fiziksel olarak yıl sonuna doğru tükenmiş hissedebilirsiniz. Sindirim ve sinir sistemleriyle ilgili sorunlar da orada olabilir. Bunun olma olasılığı, çok stresli olan veya günlük olarak ne tükettiklerine dikkat etmeyen kişilerde yüksek olacaktır. Stres ayrıca bağışıklığınızı da bozabilir. Sağlık açısından bakıldığında, son birkaç ay bu burcu olan insanlar için sert görünebilir.

Terazi Burcu Evlilik 2023

2023 Yeni Yılı Terazi burcuna sahip erkekler ve kadınlar için bir ayna görevi görecek. Sizin veya eşinizin bu evliliğe ne kadar katkıda bulunduğunu bileceksiniz. Eşiniz yılın ikinci çeyreğinde size destek olacak. Partneriyle yeni bir şeye başlamak isteyen yerliler, bunu bu dönemde planlamalıdır.

Gezegen Jüpiter buna destek olacak ve ikinizi de planlarınızda ve eylemlerinizde başarılı kılacak. Profesyonel olarak yönlendirilen evli çiftler birbirleriyle vakit geçiremeyebilirler. Ancak birbirleri ile uyumu takdire şayan olacaktır.

Önümüzdeki 2023 Terazi evlilik burçlarına göre, bebek sahibi olmaya çalışan evli kadınlar başarılı olacak. Ancak, bunun olma olasılığı üçüncü çeyreğin sonlarına doğru olabilir. Satürn gezegenindeki Jüpiter gezegeninin yönü ile aynı durum için şanslı olacak.

Bu nedenle, 2023 yılının ikinci yarısında sizin için güzel zamanlar olduğu için neşelenin. Önümüzde, burçta, aile işlerine sıkışmış teraziler rahat bir nefes alacaklar. Partnerleriyle ilişkilerini geliştirecek ve onları daha da yakınlaştıracak ve bağlarını güçlendirecektir. Aslında, onlarla bazı sorunları tartışmak için bekliyorsanız, 2023 gezegen geçişleri size bunu yapma fırsatı verecektir.

Evlilikleriyle ilgili yasal konularda sıkışıp kalmış insanlar için bir şey var. Terazi burcu için evlilik, bir şeylerle uğraşırken zor zamanınızın nihayet sona erdiğini söylüyor.

Bu yıl senin için olacak. Boşanma davası açtıysanız, sonuçlar verimli ve lehinize olacaktır. Ancak aynı şeyin olması için 2023’ün son çeyreğine kadar beklemeniz gerekiyor. Rahu ve Ketu Gezegeni, ikinci çeyreğin sonlarında sizi yanıltıcı hale getirebilir ve duygularınızı ve eylemlerinizi etkileyebilir, bu da evlilik hayatınızda bazı rahatsızlıklara neden olabilir. . Bu nedenle, bu zamanlarda kendinizi sakin tutun ve her şeyi dikkatli bir şekilde tartışın.

Bu makaleden memnun kaldıysanız 2023’ün En Şanslı Burçları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Asude Özkaya, Tarot sembol ve bilinçaltı okuyucusu, tarot eğitmeni, spritüel danışmanlık astroloji, yaşam koçu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

2 Comments

basak burcu 2023

2023 Başak Burcu: Aşkınıza Ve Servetinize Kavuşacaksınız

Bu Kertenkeleler Su Altında Nefes Almak İçin Dahiyane Bir Yol Bulmuşlar