içinde

2023 İkizler Burcu: İkizler İçin Para Dolu Bir Yıl

ikizler burcu
21 Mayıs - 21 Haziran

İkizler Burcu 2023 Tahminleri

ikizler burcu 2023
Yıl boyunca, özellikle de yakınlarınızın yanında, sözlerinize dikkat etmeyi unutmayın. Ayrıca, bazı rahatsız edici durumlar yaratabilecek konuların tartışılmasından kaçının.

Bir Yıl İçe Bakış

2023 İkizler burcu için oldukça uzun bir yıldı, değil mi? Ama burcunuz elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı söylüyor! Şimdi bazı dönüşümlere ve değişikliklere odaklanmanız gereken yıl.

Gelecek sizin lehinize parlak ve gezegen geçişleri. 2023 ikizler burcu, kendinizi daha iyi bir ilerleme ve keyifli bir yaşam için birden fazla kötü parçasından kurtarmak için tam fırsatı elde edeceğiniz yıl açıkça gösteriyor.

Yeni Yıl 2023’te, hayatınızın tüm bulanık alanlarını gözden kaçırmanıza neden olacak özel anlar yaşayacaksınız. Jüpiter’in yıl ortasına kadar sağlığınızı destekleyecek ve hayatınızın diğer çeşitli alanlarında sizi şanslı kılacak hayırlı bir konuma yerleştirmesine tamamen güvenebilirsiniz.

Sonuçta bu sizin için bir iç gözlem yılı!

Ayrıca, 2023 burç yorumları için İkizler burcu tahminleri, hakkında çevik düşünme yollarına odaklanmanızı sağlayacaktır. Yıl içindeki gezegen geçişleri, zaman zaman senaryoları ve durumları gözden kaçırmamanızı ve başarıya ulaşmak için mümkün olan en iyi şekilde elinizden gelenin en iyisini yapmanızı hatırlatacaktır. Ama bekle bekle bekle! Hepsi bu kadar değil. Sonuçta size bazı uyarılar var.

Özellikle Satürn’ün yılın ilk hamlesini yapacağı ilk çeyrek civarında, hedefler konusunda hevesli olacaksınız ama yine de belli bir şekilde bir sınırlama hissedeceksiniz. Ancak endişelenmeyin, çünkü Venüs ve Mars arkanızı kolladı ve 2023 yılı boyunca özellikle kişisel çabalarınızda sizi destekleyecekler. Bu nedenle, o bölgeden kesinlikle harika haberler gelmesini bekleyin!

İkizler Burcu Aşk 2023

İlişkinizde büyük bir uyum ile 2023’ün ilk çeyreği aşk ve ilişki sektöründe sizin için harika geçecek. Aşk için 2023 İkizler burcu, 2023 yılının ilk çeyreği civarında yaşadığınız tüm sıkıntılardan ve ıstıraplardan kurtulacağınızı söylüyor.

İlişkinize ve partnerinize büyük özen göstermenizden sonra, kesinlikle elinizden geleni yapacaksınız. geçinmek ve sizin tarafınızda işleri daha iyi hale getirmek için uğraşacaksınız. Bununla birlikte, Öte yandan, 2023 ikizler burcu aşk, Mars ve Rahu gezegenlerinin burcunuzdaki etkisi nedeniyle ilk çeyrekte yolunuzda bazı yanlış anlamaların olabileceğini öngörüyor.

Endişelenmeyin ve Astrotalk’taki astrologlarımızın sunduğu tavsiyelere uyun. Onlara sizin için ne kadar önemli olduklarını göstermek için ilişkinizde ve partnerinizin çevresinde mümkün olan en iyi davranışı göstermenizi şiddetle tavsiye ederler.

Ayrıca, aşk için 2023 İkizler burcu, Güneş ve Merkür gezegenleri aynı anda engeller yaratabileceğinden, bekar bireylerin yeni bağlantılar kurarken ve biriyle yeni bağlar kurarken çok dikkatli olması gerektiğini söylüyor. Özellikle 2023’ün üçüncü çeyreği civarında, çok sevdiğiniz insanla şansınızı yakmak istemiyorsanız, sözlerinize dikkat etmelisiniz.

2023 ikizler
İkizler için harika sonuçlar verecek ideal kariyer seçenekleri gazetecilik, serbest meslek, hukuk ve reklamcılıktır.

İkizler Burcu Finans 2023

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu yıl sizin için tamamen iç gözlemle geçiyor, İkizler! Bu nedenle, servetinizle ilgili önceki yatırımlarınıza ve planlarınıza iyi bakın. Kesinlikle, 2023’teki gezegen geçişleri sizin lehinize olacak, ancak yine de bazı iniş çıkışlar olabilir ve bu durum sizin için biraz sallanabilir.

Ancak Jüpiter, işleri daha iyi ve sistematik olarak güçlü hale getirmeniz için orada. Yani, endişelenme! İkizler finans burç 2023, yılın uzun vadede birçok büyük fırsat ve çantanızda para biriktirme şansı olan kazançlar ve kazançlar ile ilgili olduğunu söylüyor.

Satürn, özellikle yılın ilk çeyreği civarında gecikmeye neden olan doğasıyla kesinlikle yolunuzu kapatabilir.

Bu nedenle, her şeyi düşünerek karar vermeniz önerilir. Ayrıca, mali konularla ilgili yasal konularla uğraşmaktan kaçının. Endişelenme, çünkü bekleme çok uzun sürmeyecek. Venüs gezegeninin kutsamalarıyla, mülkle ilgili tüm konularda ve finansla ilgili diğer yasal konularda başarılı olacaksınız. Sadece bu değil, Venüs’ün hareketi aynı zamanda İkizler burcuna sahip kişiler için döviz bozdurma, uluslararası ticaret vb.

Profesyonel hayatınız da bu yıl boyunca halihazırda kazandığınızdan daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacak.

Ancak, Yeni Yıl 2023’te Mars hareketiyle birlikte bazı uyarılar da geliyor. İkizler 2023 finans burçlarına göre, 2023 yılının hemen hemen orta ayları civarında büyük ölçekli yatırımlardan kaçınmalısınız, çünkü bunlar sizi kayıplara götürebilir.

Aslında, bu birkaç ay boyunca emlak alanındaki herhangi bir yatırımdan fayda sağlama şansı oldukça azdır. Ayrıca Astrotalk’taki 2023 burcu, daha fazla para biriktirmeye çalışmanızı önerir ve bu adım, zor zamanlarınızda bir rahatlama görevi görür.

İkizler Burcu Kariyer 2023

Hemen hemen geçen yıl olduğu gibi, başarı merdiveninde olacaksınız. Sadece kariyerinizde harika şeyler başarmakla kalmayacak, aynı zamanda bazı insanlara yeteneklerinizi ve becerilerinizi haklı olarak kanıtlayacaksınız. 2023 İkizler burcuna göre, profesyonel yaşamınız yılın ilk çeyreğinde sizin için en önemli odak noktanız olacak.

Satürn Gezegeni çaba gerektirecek ve bu da size işte büyük zirvelere ulaşmak için becerilerinizi, tekniklerinizi ve diğer yeteneklerinizi değerlendirme fırsatı verecek. Aynı şey bu yıl daha sonra çok fazla takdir getirecek. Bu yüzden, doğru olmadığını düşündüğünüz her şeyi düzeltmek için bunu büyük bir şans olarak kabul edin.

Profesyonel insanlar için, 2023 İkizler kariyer falında, Mars gezegeninden bazı uyarılar var  seçici olmaktan kaçının! Evet, işte ve işteki görevlerde esnek olmanız gerekir. Her ne kadar sorumluluk almayı sevseniz de, transit geçiş yapmanızı ve başkalarının yönünde hareket etmenizi istiyor. Ancak, kimliğinizi aynı şekilde kaybetmeyin.

Ayrıca, doğum haritasında Mars’ı olumlu olan İkizler için, hitabet becerilerinde kesinlikle başarılı olursunuz. Bu nedenle, sahip olduğunuz çekiciliği akıllıca kullanın. Fırsat arayan yeni başlayanlar için, Mars, Satürn ve Venüs hareketinin benzer bir zamandaki kombinasyonu size her düzeyde fayda sağlayacaktır. Bu nedenle, kendinize çalışan bir profesyonel demeye hazır olun!

İkinci çeyrek, bir miktar tanınma, yürüyüş veya terfi için güzel olmaya çalışan İkizler halkı için olacak. Gezegen Merkür geçişi de aynı şekilde yardımcı olacaktır.

Ayrıca, Merkür ve Venüs birlikte gazetecilik, yazı veya iletişim gibi alanlardaki insanlar için yardımcı olacaktır.

Sadece bu değil, Ketu gezegeni burcunuz için bir tedavi olacak. İkizler 2023 kariyer burç işine göre, insanlar bundan faydalanacak ve uzun vadede iyi kazançlar elde edecek. Bununla birlikte, size biraz sorun çıkarabileceğinden herhangi bir ortaklıktan kaçınmak harikadır. Ayrıca, işinizle ilgili kararlar alırken, karar vermeden önce iki kez düşündüğünüzden emin olun.

İkizler Burcu Aile 2023

Ev, kalbinin ait olduğu yerdir, değil mi? İlk çeyrek tam size göre. Satürn gezegeni kutsamalarını yağdırırken, yolda yeni bağlantılara sahip olacaksınız. Yeni bağlantılar kurmanıza ve aile bölgenizi genişletmenize yardımcı olacaktır.

Ailenizdeki insanlar profesyonel yaşamınızda iyi zamanlar görecekler. Odak noktaları kariyer tarafına kayacaktı. Kardeşlerinin terfi alma olasılığı biraz fazla iyi oluyor. İkizler aile burç 2023’e göre, onunla birlikte pek de iyi olmayan haberler de var. Planet Mercury, iletişim becerilerinizi etkileyebilir ve kişisel yaşamınızı etkileyebilir, evdeki durumları gerginleştirebilir.

Üçüncü çeyrek civarında, Jüpiter gezegeni işleri tekrar daha iyi hale getirecek. Barış ve uyum hayatınızı yeniden kaplayacak. Bununla birlikte, önemli konularda bazı ihmallerin anne babanızdan kaynaklanma olasılığı vardır.

Bu tür konulardan kaçınmak, sizinle onlar arasında belirsiz ve uzun süreli sorunlar yaratabilir. Bu nedenle, bir süre bu tür konulardan kaçınmak daha iyidir, çünkü son çeyrekte Venüs gezegeni işleri daha iyi hale getirerek duygularınızı ve evdeki gerginliklerinizi etkileyecektir. Önümüzdeki 2023 İkizler ailesi burç, evinizdeki insanların sağlıklı kalacağını öngörüyor. Ailenizde çok sevdiğiniz biri için bazı düğün çanları olabilir.

Sosyal hayatınız da iyileşecek. Bazı yakın arkadaşlar bir aile kadar değerli olacak. Güneş ve Merkür birlikte kutsamalarını yağdırdıklarında, ailenizdeki büyükler amaç ve hedeflerinize destek olacaklardır.

Aslında, birlikte yeni bir şeye başlama şansınız yüksektir  belki birlikte bir iş planı veya proje gibi. Ayrıca, aile için 2023 İkizler burcu, Mars ve Rahu gezegeninin, yıl sonuna doğru bazı kişisel konularda sevdiklerinize karşı biraz asi olmanıza neden olabileceğini söylüyor.

2023 ikizler burc
Sindirim sistemiyle ilgili herhangi bir sorunu olan İkizler erkekleri ve kadınları, yıl boyunca diyet planlarını dikkatle izlemelidir.

İkizler Burcu Sağlık 2023

Hayatınızın diğer alanlarında işler iyi olacak olsa da, sağlık sektörünüzde de benzer şekilde harika işler yapabilirsiniz. 2023’ün ilk çeyreğinde bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. İkizler burcuna sahip profesyonel erkek ve kadınlar bazı fiziksel sorunlarla karşılaşabilirler. Stres ve kaygı gibi sorunlar olabilir.

Aslında, iş yükü nedeniyle, duruşla ilgili bazı sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Ancak biraz yoga ve topraklama egzersizleri ile İkizler 2023 sağlık burçlarını haber veren bundan kurtulacaksınız. Ancak, aşırı stres yapmamayı ve zaman zaman mola vermemeyi unutmayın, bu sizi ciddi bir zayiattan uzak tutacaktır.

Mars gezegeni üçüncü çeyrekte transit geçtiğinde etrafınızda küçük rahatsızlıklar olabilir. İkizler sağlık falı 2023, insanların 2023’ün ortalarına doğru enerjilerinin biraz düşebileceğini öngörüyor. Sağlıklı beyin dengesiz çakralar, ruh hali değişimleri, duygusal iniş çıkışlar vb. ile başını belaya sokabileceği bazı olasılıklar var. , ikizler günlük olarak meditasyon yaptıklarından emin olmalıdırlar.

Aslında zihninizi sakinleştiren ve onu her türlü baskıdan uzak tutan aktivitelerle meşgul olmalısınız. Yakında, yönetici gezegeniniz Merkür’ün uğurlu bir evde hareketi ile can kaybı olasılığı azalacaktır.

Çocuklar, yaşlılar ve halihazırda bazı sağlık sorunları olan İkizler halkı, 2023 Satürn transitinde zorlu bir yama görebilir. Ama merak etmeyin zaman geçtikçe her şey sizin için daha iyi olacak. Tüm ilaçlar, terapiler ve diğer tedaviler sizin lehinize çalışacaktır.

Eski tedavilerinin kendi lehlerine gitmediğini düşünen insanlara gelince, ikinci çeyrek burcunuzda Venüs ve Güneş gezegeninin bazı kutsamaları olacağı için hepsini yeniden denemelisiniz.

İkizler Burcu Evlilik 2023

Çocuklar, İkizler evli çiftler için Yeni Yıl 2023’ün hayati bir parçası olacak. Ve bunda büyük rol oynayacak gezegenlerden bahsedecek olursak; peki, Rahu ve Ketu olurdu. Evlilik için 2023 İkizler burcu, gezegenlerin size verdiği işaretleri takip etmenizi önerir. Hayatınızda bir bebek planlamadan önce tıbbi tavsiye alın.

Gezegenler size karşı değil, ama kesinlikle hayatınızda daha iyi ve sağlıklı bir yenidoğan için sonlarından bazı uyarılar var. Sadece bu değil, Ketu gezegeninin bekar ebeveynlerin yaşamı üzerinde bir etkisi olabilir. Çocuklarını yetiştirmek için izledikleri yetiştirme yöntemine gerçekten bakmaları gerekiyor.

İleride, evlilikte İkizler için burç 2023, Jüpiter gezegeninin evliliklerini daha iyi hale getirmeye çalışan kadınları da destekleyeceğini söylüyor. Uzun süredir hamile kalmaya ve anneliğe başlamaya çalışan İkizler burcuna sahip kadınlar için bir nimet görevi görecektir. Bazı iyi haberlerle birlikte, bazı kötü olanlar da var.

Planet Mars hareketi, birbirinden uzakta yaşayan evli çiftler için zor bir dönem olabilir. Özellikle 2023’ün ortalarında, iletişim boşlukları geliştirebilir, çok sık kavga ve tartışmalara girebilirsiniz. Ancak aylar geçtikçe kendinizi ifade etme şekliniz daha iyi hale gelecektir. Peepler, umudunuzu kaybetmeyin!

Yeni evli İkizler çiftlerinin, Yeni Yıl 2023’ün ilk çeyreğinde sözlerine, ses tonuna ve tutumlarına dikkat etmesi gerekiyor. Bunun nedeni, Güneş ve Merkür gezegenlerinin kayınvalidenizle bağlarınızı kurma arasında sorun yaşayabilmesidir. Onlarla olan bağınız üzerinde uzun süreli olumsuz bir etki yaratabilir.

Çiftler arasında dışarıdan bazı kişilerin veya aile üyelerinin katılımı olabilir. Aynı şekilde, Astrotalk’taki astrologlarımızın size bir önerisi var Rahu bunun ustası olduğundan, fikirlerinin zihninizi veya evliliğinizi etkilemesine izin vermeyin ve evre geçişi işleri kısa sürede düzeltecektir.

2023’ün En Şanslı Burçları makalemizi de okuyabilirsiniz.

2023 Burcunuza göre en büyük korkularınızı merak ediyorsanız tıklayın.

Asude Özkaya, Tarot sembol ve bilinçaltı okuyucusu, tarot eğitmeni, spritüel danışmanlık astroloji, yaşam koçu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

3 Comments

Meta 11.000’den Fazla Çalışanı İşten Çıkardı!

Darwin, Böceklerin Uçma Yeteneğini Kaybettiği Konusunda Haklıydı

Darwin, Böceklerin Uçma Yeteneğini Kaybettiği Konusunda Haklıydı