içinde

Sevgililer Günü 2023: Her Burç için Tarih, Hediyeler ve Tahminler

2023 sevgili burçları
2023 yılında sevgililer gününde burcunuza göre yapacağınız olaylar.

Sevgililer Günü unutulmaz bir gündür. 14 Şubat kutlaması, eşi için harika bir şey yapmak isteyen biri için kesinlikle romantik bir zamandır.

Ancak bekarsanız, 14 Şubat 2023 Sevgililer Günü, o özel eşinize teklif etmek ve onlar için ne hissettiğinizi söylemek için harika bir fırsat.

Yani birine özel bir şey hediye etmek mi yoksa onu akşam yemeğine çıkarmak mı istiyorsunuz?

Her ne olursa olsun, 2023 Sevgililer Günü, bekarlar, evliler veya bir ilişkisi olan kişiler için harika kutlamalar, neşeli kutlamalar, romantizm, sürprizler ve bolca aşkla ilgili olacak.

2023 Sevgililer Günü’nde her burcun yapması gerekenler

sevgili burçları

Koç burcu

Bir Koç burcu olarak, şevkiniz ve cesaretiniz sizi gelecek vaat eden romantik bir geleceğe hazırlıyor. 2023 Sevgililer Günü’nde sevdiğinize ne kadar değer verdiğinizi gösterme fırsatını yakalayın. Sevgi ve şefkat ifadelerinizde cesur ve kendinden emin olun, kalıcı bir izlenim bırakacağınızdan emin olacaksınız. Tutkunuzun ve sadakatinizin ilişkinizin itici gücü olmasına izin verin ve sevgi eksikliği konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

2023 Koç burcu hakkında detaylı bilgi

Boğa burcu 2023

Özel birine onu ne kadar önemsediğinizi ve takdir ettiğinizi göstermenin tam zamanı. Duygularınızı ifade etmenin zarif ve romantik bir yolunu arıyorsanız Boğa burcu temalı bir hediye vermeyi düşünün. Boğa, güzellik, lüks ve şehvetle ilişkilendirilir, bu da onu kalıcı sevgiyi ifade etmek için mükemmel bir burç yapar.

Moda parçalarından lüks spa deneyimlerine kadar çok çeşitli hediyeler sevdiğiniz kişinin kendisini değerli ve özel hissetmesini sağlar. Bu Sevgililer Günü’nde Boğa temalı bir hediye seçerek partnerinize ne kadar değer verdiğinizi gösterin.

2023 Boğa burcu hakkında detaylı bilgi

İkizler burcu 2023

Zodyak ikizi İkizler bağlantıların burcudur ve yılın bu zamanı eski ilişkileri yeniden canlandırmak için idealdir. Geçmişte hayatınıza dokunan insanlara ulaşmak için zaman ayırın. Ayrıca, hayatınızdaki varlıkları için takdirinizi paylaşın. Şahsen birlikte olamasanız bile, basit bir mesaj veya arama uzun bir yol kat edebilir. Sizin için çok şey ifade eden özel insanlarla yeniden bağlantı kurarak Sevgililer Günü’nün neşesinin ve sevgisinin tadını çıkarın.

2023 İkizler burcu hakkında detaylı bilgi

Yengeç Burcu 2023

Herhangi bir tıbbi durumda olduğu gibi, romantizm ve bağlantılar ve bunların yaşamlarımız üzerindeki potansiyel etkileri hakkında açıkça konuşmak zor olabilir. Ancak 2023 Sevgililer Günü’nde İkizler burcu erkekleri ve kadınları, dayanıklılık ve güç olasılıklarına açılmalıdır. İletişim, anlayış ve destek yoluyla daha şefkatli bir ilişki hali yaşayabilirler.

2023 Yengeç burcu hakkında detaylı bilgi

Aslan Burcu 2023

Hayatınızdaki ilişkileri yansıtmak için özel bir zaman. İster arkadaşlarınızla, ister ailenizle veya önemli başkalarıyla olsun, ilişkiler hayatınızın önemli bir parçasıdır. Aslan burcu insanları, bağlantılarınızda denge oluşturmak için zaman bulmalıdır. Dengeyi bulmak, sağlıklı sınırlar koymak, ne zaman verilip ne zaman alınacağını öğrenmek ve tüm ilişkilerin iniş çıkışları olduğunu anlamak. demektir.

2023 Aslan burcu hakkında detaylı bilgi

Başak Burcu 2023

Sevgililer haftası, kendini sevmeye yer açmak için mükemmel bir zamandır. Bir adım geri atmak ve kendinizle ilgili sevdiğiniz şeyleri yansıtmak için bu fırsatı değerlendirin. Zaman ayırın, iç sesinizi dinleyin ve kişisel bakım uygulayın. Masaj yaptırmak, yoga dersi almak veya hatta sadece yürüyüşe çıkmak kadar basit bir şey olabilir, sizi iyi hissettiren her ne ise onu yapın.

2023 Başak burcu hakkında detaylı bilgi

Terazi Burcu 2023

Bu Sevgililer Günü’nde sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi gösterin. Çünkü bu dönem, aile, arkadaşlar ve romantik partnerlerle ilişkileri güçlendirmek için güçlü bir araç olacak. Bu nedenle, doğru çabayı gösterirseniz, sizin için önemli olan kişilerle kolayca bağlantı kurabilir ve onlarla özel anları paylaşabilirsiniz.

2023 Terazi burcu hakkında detaylı bilgi

Akrep Burcu 2023

Dönüşümün burcu olan Akrep, genellikle cesareti olan ve yeni deneyimleri kucaklamaya istekli insanlarla ilişkilendirilir. İster eşinize evlenme teklif edin, Sevgililer Günü aynı şeyi yapmak için harika bir fırsat olacak. Bir sohbet başlatmak istiyorsanız, tatlı bir hediye alarak başlayabilirsiniz.

2023 Akrep burcu hakkında detaylı bilgi

Yay Burcu 2023

Yay, cömertliği ve iyimserliğiyle tanınır ve partnerine gösterdikleri tüm destek ve nezaket için minnettarlığı hak eder. Üstelik Yay burcu erkekleri ve kadınları lüks bir hediye almamalı. Bunun yerine, yaratıcı olmalı ve onlara o kişinin sizin için ne kadar önemli olduğunu ve eşinize veya özel birine ne kadar derinden aşık olduğunuzu anlatmalısınız.

2023 Yay burcu hakkında detaylı bilgi

Oğlak Burcu 2023

Bu yılki Sevgililer Günü için neden kim olduğunuzu keşfetmek için zaman ayırmıyorsunuz?

Gerçek benliğinizi iç gözlemleyerek değerlerinizi ve duygularınızı keşfedebilirsiniz. Partnerinizle ilgili anlayışınızı derinleştirmenin ve onunla anlamlı ilişkiler kurmanın güçlü bir yolu olacaktır.

Çünkü bu çabalar, bekarsanız size iyi bir ortak sağlayacaktır ve sizi kendine güvenen yapacaktır, emniyet, ve bağlı bir ilişkideki yerinizden memnun.

2023 Oğlak burcu hakkında detaylı bilgi

Kova Burcu 2023

Bir Kova burcu olarak, yaratıcılığınızı olağanüstü şekillerde keşfetme potansiyeline sahipsiniz. Sevgililer Günü, bu yaratıcı derinliklere inmek ve sizin için önemli olanlara sevginizi ve takdirinizi ifade etmek için benzersiz fikirler geliştirmek için mükemmel bir fırsattır. Biraz hayal gücüyle, onlara ilişkin ilişkinizi ve sevginizi göstermek için içten hediyeler, kartlar ve anlamlı jestler oluşturabilirsiniz.

2023 Kova burcu hakkında detaylı bilgi

Balık Burcu 2023

Bir Balık olarak, doğal olarak hassassınız ve korkuyla kolayca geri çekilebilirsiniz. Bu Sevgililer Günü’nde tutunan her şeyi tanımak ve bırakmak için bir dakikanızı ayırın. Fakat çoğu zaman bize fayda sağlayabilecek fırsatları ve deneyimleri kaçırmamıza neden olabilir. Korkularınızı ve onlarsız nasıl ilerleyebileceğinizi düşünmek için biraz zaman ayırın. Partnerinizle sizin için önemli olan şeyler hakkında konuşun ve kim olduğunuzu anlamalarına yardımcı olun.

2023 Balık burcu hakkında detaylı bilgi

Sevgililer haftası listesi 2023: 14 Şubat’da neler yapılır ve alınır

hediye

Eminiz her biriniz Sevgililer Günü’nü ve Sevgililer Haftası’nın tüm günlerini kutlamak için kendinize göre bir yola sahipsiniz. Böylece, günlerin listesiyle karşınızdayız, böylece duruma göre sevdikleriniz için doğru hediyeyi seçebilirsiniz.

Gül Günü

2023 Sevgililer Haftası, sevgi ve hayranlığı gül vererek ifade etmeye adanan Gül Günü ile başlayacak. Çünkü belirli bir renkte bir gül vermek, farklı anlamlar ifade edecektir. Kırmızı romantik aşk içindir, beyaz dostluk içindir ve sarı neşe ve mutluluk içindir. Gül günü 2023, 7 Şubat 2023’te.

Teklif Günü

Sevgililer haftasının ikinci günü Evlilik Teklifi Günü. Bekarlar, hazırlıklı olun, çünkü 2023 Evlilik Teklifi Günü 8 Şubat 2023’tür. Yani, duygularınızı ifade etmek istediğiniz biri varsa, bu gün tam size göre. Ortaya koymak istediğiniz bir evlilik teklifi varsa, bahse gireriz ki bir gün bunu yapabilirsiniz. Birine onu ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi göstermek için romantik bir akşam yemeği veya anlamlı bir şey planlayın, çünkü Evlilik Teklifi Günü çiftlerin yıllarca hatırlayabilecekleri değerli bir anı olabilir.

Çikolata günü

Çikolata Günü, 2023 Sevgililer Günü’nün üçüncüsü. Sevginizi ve takdirinizi göstermek için çikolata, çikolatalı kurabiye veya çikolatalı trüf gibi çikolata hediyeleri alma günüdür. Bu yıl Çikolata Günü 9 Şubat 2023. Bekleyip düşünmeyin. Bir ısırık çikolata sunun ve yeni bir bağlantı kurun.

Oyuncak günü

10 Şubat 2023, Oyuncak Günü. Birine verebileceğiniz en sıcak hediye, sevimli bir oyuncak ayıdır. Kendinizi yalnız hissettiğinizde veya sarılmaya ihtiyaç duyduğunuzda duygularınızı ifade etmek ve bu yumuşak oyuncağı tutmak için bir gün. Öyleyse, sevginizin ne kadar koşulsuz olduğun göstermek istediğiniz birine bu tatlı teklifi verin.

Söz günü

Onları seviyorsan, onları haklı olarak taahhüt edeceksin. Ve söz günü böyle bir şey yapmak için doğru bir gün. Bu yıl Söz Günü 11 Şubat 2023’te. İster onlara dünyayı vaat etmekle ilgili olsun, ister sadece küçük bir tarih, çok şey ifade ediyor.

Kucaklama günü

Sarılma gününde her yaştan ve her kesimden insan sevgisini fiziksel olarak gösterir. Sarılma Günü, sevdiklerinize sizin için ne kadar önemli olduklarını göstermenin harika bir yoludur. Dahası, sıcak bir kucaklaşmanın gününüzü nasıl güzelleştirebileceğinin bir hatırlatıcısıdır. Sarılma Günü 12 Şubat 2023’te.

Öpücük günü

Bireylerin sevdiklerine olan sevgilerini ve takdirlerini samimi, romantik bir öpücükle ifade etmelerini sağlar. Bu basit hareket anlamlı olacaktır ve dünyadaki tüm sevgiyi kutlamanın harika bir yoludur. İster yanaktan bir öpücük, ister dudaklardan tutkulu bir öpücük olsun, mesaj açık: Seni seviyorum. Öpücük Günü 13 Şubat 2023’te.

2023’te Sevgililer Günü nasıl kutlanır?

sevgililer günü

Yüzyıllar boyunca aşk ve romantizm günü olmuştur. Hayat arkadaşınıza duygularınızı ifade etmek ve onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermek için mükemmel bir fırsat. Sevginizi göstermenin pek çok yolu olsa da, bu fırsattan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bazı fikirleri burada bulabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişiyi romantik bir akşam yemeğine çıkarın. İster klasik bir akşam yemeği randevusu, ister biraz daha maceralı bir şey olsun, dışarı çıkmak, o özel kişiye ne kadar sevgiliniz olduğunu göstermenin en şık yoludur.

Siz de sevdiğinize özel bir hediye ile sürpriz yapabilirsiniz. Çiçekler, çikolatalar, mücevherler, cüzdan gibi küçük bir şey veya bir hafta sonu kaçamağı gibi daha büyük bir şey olabilmektedir.

Daha kişisel bir şey arıyorsanız, romantik bir hatıra defteri veya fotoğraf albümü yapın. İçini en değerli anılarınızın resimleri ve içten mesajlarla doldurun.

Son olarak, birlikte kaliteli zaman geçirmeyi unutmayın. İster yürüyüşe çıkın, ister film izleyin, ister sadece kanepeye sarılın, birlikte vakit geçirmek sevginizi göstermenin harika bir yoludur.

Asude Özkaya, Tarot sembol ve bilinçaltı okuyucusu, tarot eğitmeni, spritüel danışmanlık astroloji, yaşam koçu.

2023 Burç Yorumları – Bu Yıl Sizi Neler Bekliyor?

Şifalanıyoruz: 2023’ün En Şanslı Burçları

2023’te Burcunuza göre en büyük korkularınız bunlar!

2023 Yılında Burcunuza Göre Kariyer Uyumluluğunuz Hangisidir?

Nümerolojiye göre Burçlar İçin 2023’teki şanslı sayılar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

göz seğirmesi

Göz Seğirmesinin 6 Nedeni

Günümüzde Halen Varlığını Sürdüren En Eski 7 Dil

Günümüzde Halen Varlığını Sürdüren En Eski 7 Dil