içinde

2023 Boğa Burcu: Yeni Fırsatlar ve Yeni Yollar

boga burcu 2023
Batısında Koç, doğusunda İkizler takımyıldızının arasında yer alır.

Yıllık Boğa Burç 2023 Tahminleri

Odaklanmak ve Kararlı Olmak İçin Bir Yıl

Her şeyi kendi başına yapmaya çalıştığın bir yıl daha geçti Boğa. Tipik Boğa olduğunuz bir yıl daha biraz komik, çok romantik ve son derece inatçı. Dürüst olmak gerekirse, geçen yıl, tam olarak o noktada en iyi olduğunu düşündüğünüz şeyi yaptınız ve bunun yeterli olduğunu düşünüyoruz.

Şimdi, Yeni Yıl 2023’ü kucaklarken, yeni fırsatları ve yolunuza çıkan insanları keşfetmek için kendinizi donatacaksınız. Öyleyse, özgür iradenin gücünden yararlanın ve hayatınızın arabasını yeniden yönlendirin. Ve yürümeniz gereken yön? Pekala, Boğa burcu 2023 yazımız rehberiniz olsun.

2023 Boğa burcu, Satürn, Rahu ve Jüpiter üçlüsünün bu yıl hayatınızda önemli bir rol oynayacağını öngörüyor. Bu gezegenler yılın ilk çeyreğinde sizin için zor olacak olsa da, bundan sonra, sizi tüm büyük alanlarda bolca başarı ile övecekler. Aşk, kariyer ve zenginlik gibi hayatın yönlerini göreceksiniz. 2023 burç yorumlarını sizlere sunmaktayız.

Aşktan bahsetmişken, Boğa insanları aşk söz konusu olduğunda kovalayanlar olarak bilinmez ve bu duygu bu yıl da devam edecek. Boğa burcu 2023 sonunda aşkı bulma umutlarını geciktirecek, bu da bazen kendinizi yalnız ve üzgün hissetmenize neden olabilir, diyor.

Kederin üstesinden gelmek için çıkmayı düşünebilirsiniz. Ancak, kendinizi herhangi birine ve herkese çok erken bağlanmaktan koruyun. Bu yıl çok sayıda yeni insanla tanışacak ve onlarla seyahatler planlayabilirsiniz. Gezilerden bahsetmişken, Rahu yılın ikinci yarısında ani iş seyahatleri şansı getirebilir.

boga burcu
21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğmuş olmak gerekir

Boğa Burcu Aşk 2023

Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs, bu dünyadaki aşkın ve tüm romantik duyguların bayrak taşıyıcısıdır. Bu nedenle, Boğa’nın hayatında aşk her zaman mevcuttur ve 2023 bir istisna değildir. İnsanların size yaklaşmak yerine size gelmesine izin verme gibi normal bir eğiliminiz olsa da, bu yıl bir süredir tanıdığınız biriyle birlikte olmak için güçlü bir dürtü duyacaksınız ve bu da sizi liderliği almaya sevk edecek. Eh, senin için zor bir iş olsa da denemekten zarar gelmez, Boğa burcu aşk için 2023 yılında evlenmek isteyen kişilerin bunu yapmak için 2023’ün son çeyreğini seçeceklerini de ekliyor.

Boğa yıllık aşk burç 2023, bu yıl Merkür ve Jüpiter’in geçişinden etkilenir. Bu iki gezegenin pozitifliği, yılın başında Boğa burcunun evlilik ilişkisi üzerinde olumlu etkiler getirecektir. Yeni evli çiftler için bu harika bir başlangıç ​​yapmak için bir fırsat olacaktır.

Ayrıca evlenmeyi dört gözle bekleyenler yılın ilk iki çeyreğinde uygun teklifler alacaklar. Boğa aşk tahmini 2023, Rahu’nun ikinci çeyrekteki güçlü etkisinin yabancı ülkelerden evlilik teklifleri getirebileceğini söylüyor. Ayrıca, Güneş’in etkisi siz ve hoşlandığınız bir arkadaşınız arasındaki kıvılcımı kolaylaştırabilir. Bu, ikinizin de düğümü bağlamasına bile yol açabilir.

Normal bir kız-erkek arkadaş ilişkisinde, yılın ilk çeyreğinde sizin yerinize seçimler yapacakları için partnerinizin size hükmettiğini hissedebilirsiniz. Boğa için yeni ama heyecan verici bir şey olurdu. Aşk hayatında eğlence bolca var olacak. Bir çift olarak, bu yıl dünyayı birbirinizle keşfetmek için daha heyecanlı olacaksınız. İyi bir bağ kurmaya çalışıyorsanız, ikinizin de profesyonel yaşamınızın kişisel çift boş zamanınızı etkilemesine izin vermemeniz önemlidir.

Birbirinize yeterince ilgi göstermeniz veya ilişkinizi saran şüphelerin sonuçlarıyla yüzleşmeniz gerekir. Güçlü bir Mars etkisi, Nisan ve Mayıs dönemlerinde ilişkide çatışmaları beraberinde getirebilir. Bu nedenle, bu dönemde bağlantıda kaldığınızdan emin olun, Boğa için Aşk burcu 2023 diyor.

Hala bekarsanız, 2023 boğa burcu size vereceği bir tavsiye, beklentilerinizi biraz düşürmeniz ve onları normal göründükleri bir bölgeye getirmenizdir. Özetle, Rahu inatçı olmaktan kaçınmanızı ve kendinize aşkı bulma özgürlüğüne izin vermenizi önerir. Boğa aşk burç 2023’e göre, sizin için aşkı bulmak için en iyi zaman Temmuz ve Ağustos ayları.

Ayrıca Kasım ayları aşka dair fırsatları da beraberinde getirecektir. Bir tarih ararken, bir süredir tanıdığınız veya yakın çevrenizdeki birini arayın. İş arkadaşlarınızla bağ kurmak, bu yıl sizin için en uygun yol.

Boğa Burcu Kariyer 2023

Boğa, lüksün peşinde koşar ve para, hayatta arzu ettikleri her şeye sahip olmanın bir yoludur. Bu nedenle kariyerleri onlar için çok değerlidir. 2022 yılı kariyer gelişimi açısından çok şanslıydı ve 2023 boğa burcuna göre aynı ilerleme Boğa için de devam edecek.

Satürn, Rahu ve Jüpiter üçlüsü bu yıl kariyer gelişiminizde baskın bir rol oynayacak. Gezegen Satürn sorumluluğu, sıkı çalışmayı ve kararlılığı temsil eder ve haritanızdaki güçlü varlığı, bu nitelikleri içinizden ortaya çıkarmaya yardımcı olacaktır. Satürn’ün en iyisine sahip olmak için, işiniz veya ilerlemeniz hakkında olumsuz düşüncelere sahip olmaktan kaçının, Boğa burcu 2023 Öte yandan Güneş gezegeni, kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olacak çalışma alanındaki bireylerle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak. sizi yeni fikirler, temalar ve daha fazlasıyla tanıştırarak. 2023 yılının ilk iki çeyreği, terfi ve iş değişikliği açısından da avantajlı olacak, yıllık Boğa burcu 2023 öngörüyor.

Bir işteyseniz, yılın başında önemli bir şey beklenmez. Güneş’in iş grafiğindeki olumsuz konumu nedeniyle ilk aylarda ilerlemede bir gecikme olacak, ancak durum Mart sonuna kadar iyileşecek. 2023’teki Boğa burcuna göre, iş genişletme için iyi dönem Mart’tan Eylül’e kadardır. Ekim, özellikle bir aile şirketi işletiyorsanız, iş planınızda değişiklik yapmak için iyi bir zaman değil. Beklenen iş hedeflerine ulaşmak için yeni stratejiler ve taktikler denemelisiniz.

Yönetici gezegeniniz Venüs olduğundan, bu yıl keşfetmeniz ve kullanmanız gereken yaratıcı bir yanınız var. Bu yıl Instagram sayfası veya küçük işletme açmak gibi farklı bir şey yapmaya çalışın, çünkü bu sadece yaratıcı yönünüzü geliştirmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda bir yan gelir kaynağı olarak da ortaya çıkacaktır. Venüs ile hakim bir Güneş, çevrimiçi dünyada öğrenebileceğiniz yeni arkadaşlar ve bağlantılar kurmanıza yardımcı olacaktır.

İş arayanlar veya iş değişikliği arayanlar, Boğa burcu 2023’e göre yılın ilk aylarından itibaren bolca fırsatlar bulacaklar. İş bulmakta zorlanabilirsiniz, ancak buradan sonra işler düzelecektir. Rahu’nun olumlu etkisi. Rahu etkisi, daha iyi fırsatlar bulmak için eyaletinizin dışında iş aramanızı da istiyor. Boğa kariyer burç 2023’e ek olarak, yabancı istihdam fırsatları arıyorsanız, yılın ikinci yarısında bol miktarda bira şansınız var.

Boğa Burcu Finans 2023

2023 boga burcu
Boğa burcunun yönetici gezegeni aşkın, cazibenin, güzelliğin, tatminin, yaratıcılığın ve kadirşinaslığın(kıymet bilen)  gezegeni olan Venüs’tür.

2023 Boğa burcu, parayla ilgili arzular da dahil olmak üzere arzuların yerine getirilmesinin bu yıl zirvede olacağını tahmin ediyor. Tahmin açısından, bu yıl  borsa da dahil olmak üzere – önümüzdeki yıllarda finansmanınızı artıracak birden fazla yatırım fırsatı keşfedebilirsiniz. Ancak, hızlı kazançlar için yatırımlarda aceleci davranmak, sadece kayıpları getirecektir. Yıllık burç, yıl sonuna kadar finansal bir krizle yüzleşmek zorunda kalabileceğinizi öngörüyor. Bu nedenle, böyle bir istisnai durum için tasarruf edin.

İş veya borsada iyi anlaşmalar yapamayacaklarını düşünenler için, Jüpiter bu yıl size doğru ve faydalı yatırım kararları vermenize yardımcı olmak için şans yağdıracak. Satürn ise Mart ve Nisan aylarında bazı harcamaları tetikleyecek. Bununla birlikte, bunlar çoğunlukla pişman olmayacağınız ihtiyaçlar veya boş zamanlarla sınırlı olacaktır.

Boğa insanları paralarını kalplerine yakın tutmayı gerçekten seviyorlar ki bu 2023’te de değişmeyecek bir şey. Yine de finansal açıdan, paradan para kazanmak için güvenli seçenekler bulmak her zaman iyi bir fikirdir.

Nisan ayından sonra, Boğa burcu finans 2023, küçük işlevlerle ilgili bazı harcamaları öngörüyor. Jüpiter’in pozitif yerleşimi nedeniyle bu yıl sağlıkla ilgili harcamalar çok fazla değil ve zaten sağlık için harcama yapanlar bu tür harcamaların azaldığını görecekler.

Sonuç olarak, her türlü yatırımla ilgili agresif veya hızlı kararlardan kaçınmaya çalışın. Mali kararlarınıza eşinizi de dahil etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Boğa genellikle lükse ilgi duyduğundan, hayatta her şeye sahip olma arzusu vardır. Böyle bir eğilim, haziran ve temmuz aylarında zihninizi yönetecek. Bir gezi veya aile boş zamanları bir sorun olmasa da, bu süre zarfında büyük harcamalar yapmaktan kaçının.

Geri ödemeniz gereken bir krediniz varsa, bu yıl birden fazla çalışma seçeneğine dikkat etmeniz gerekebilir. Bu yıl kredi çekmeyi düşünüyorsanız Eylül-Ekim dönemi iyidir. İş için kredi almak için iyi muhuratlar, Boğa 2023 finansal burç tarafından belirtildiği gibi Ekim ve Kasım aylarıdır. 2023’te yılın herhangi bir zamanında araba veya başka bir araç satın almak için kredi alınabilir.

Yurtdışında okuyanlar bu yıl harcamalarının arttığını görecekler. Evlilik ve küçük bir kutlama da yılın son çeyreğinde harcamalarınıza eklenebilir. Genel olarak Boğa burcu, harcamalar açısından normal bir yıl öngörüyor, ancak bu yıl harcamalarınızda her zamankinden daha dikkatli olacaksınız.

Boğa Burcu Aile 2023

Boğa insanları, ancak kendileri için bir aile bağları kurduklarında aile bağlarını daha iyi anlarlar. Bu nedenle, bir ebeveyn olarak, Boğa çocuğunuzun size gereken ilgiyi göstermediğinden şikayetiniz varsa, bu sadece Boğa’nın doğasının değiştirilmesi çok zor olan bir parçasıdır. Boğa burcu 2023 öngörüsünde, diğer tüm yıllarda olduğu gibi, bu yıl da ailelerinizle pek bir bağ hissetmeyebilirsiniz. Ancak, genel olarak ailenizin ihtiyaçlarında yanında olmaya eğiliminiz var, bu bu yıl daha da güçlenecek bir duygu.

Güneş’in güçlü etkisi nedeniyle. Yine de, kardeşinle ilişkiniz biraz dağınık olabilir, ama üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey değil.

Ayrıca, yılın başlangıcı aile açısından hayırlı olacaktır. Yeni başarılar çevreyi kutlayacak ve meşgul edecek. Başarı da sizinse, yolculuğun bir sonraki bölümünde tüm aile üyelerinin tam işbirliğini göreceksiniz. Taşınmak için bir ev satın almayı planlıyorsanız, Şubat ortasından Mart ayına kadar böyle bir satın almayı düşünmek çok keyifli.

Bu aylardan sonra, aile üyelerinin sağlığına özel dikkat gösterilmesi gerekiyor. Aile bireylerinin, özellikle de ebeveynlerinin herhangi bir strese girmesine izin verme. Etraflarında agresif olmamaya çalışın ve olumlu bir ortam oluşturun. Ayrıca, mümkünse, siz yokken onlara eşlik etmelerine izin vereceğinden, ebeveynlerinizin eski arkadaşlarıyla bağlantı kurmasına yardımcı olun.

Çocuğunuzun teknolojiye olan özlemine her zaman temkinli davrandınız ve onu kontrol etme eğilimindesiniz. Ancak bu yanlış bir yaklaşımdır. Bir ebeveyn olarak onları dijital zevklerinden mahrum bırakamazsınız, ancak çok fazla ekran zamanı, yılın ortasında dördüncü evdeki Mars nedeniyle zihinsel sıkıntılarını kesinlikle artıracaktır.

Bu nedenle, baskın doğanızı ortaya çıkarmak ve onları herhangi bir şey yapmaya zorlamak işe yaramayacağından, onları spora dahil ederek onlarla bağ kurmaya çalışın.

Boğa Burcu Evlilik 2023

boga burcu 2023
Batısında Koç, doğusunda İkizler takımyıldızının arasında yer alır.

Kundli’de güçlü bir Güneş veya Venüs evliliği destekler, 2023’te Boğa için bir gerçek. Bu nedenle, bu yıl evlilik açısından mutlu olacak, Boğa burcu 2023’ü öngörüyor. Dövüş ilişkileri durgunluktaysa, işler daha iyi olacak. 2023’te Mart ortasına kadar tamamen çözülecek yılın başlangıcı.

Tempoyu hızlandırmak için eşinizle birlikte gezilere veya akşam yemeği randevularına çıkmayı seçebilirsiniz. Tıpkı eski zamanlardaki gibi, ilişkinize yeniden kıvılcım getirmek için sizinle olan en küçük şeyleri bile paylaşmaya çalışın. Bu dönemde evlilik sorunlarınızı çözmeye çalışmazsanız, bu size zihinsel stres getirecek, Boğa evlilik burç 2023’ü öngörüyor.

Evliliğiniz gecikiyorsa veya sadece evlenmeyi dört gözle bekliyorsanız, Jüpiter’in kutsamaları yılın ilk aylarında üzerinizde olacak. Bundan böyle, bu süre zarfında evliliğin düzelme şansı yüksektir.

Ancak buna değer birini bulabilmek için Boğa’nın klişe olan “Önce kimseye yaklaşmam” rahatlık alanından çıkmanız gerekecek . Boğa burcu yıllık burç, yılın ilk iki çeyreğinin bir ortak bulma açısından olumlu olacağını tahmin ediyor. Birine karşı hisleriniz varsa, onları ifade ettiğiniz bir zamandır. Mart ayından Mayıs ayına kadar güçlü bir Venüs, yıl sonuna kadar nihayet düğümü bağlamak için birine evlilik teklif etmeyi düşünebileceğiniz zamandır.

Boğa burcunun 2023 yılı için yıllık tahminlerine göre, yılın ikinci yarısında gölge gezegen Ketu nedeniyle boğa insanının evliliği etkilenebilir. Mars bile siz ve eşiniz arasındaki gerilimi tırmandırmak için bir ganimet oynayabilir.

Bu nedenle, eşinize karşı inatçı davranışlarınızı kontrol etmenin yanı sıra konuşma kısıtlamaları uygulamanız gerekir. Kayınvalidelerle çatışmaların da ağustos aylarında olacağı tahmin ediliyor. Bununla birlikte, olumlu tarafı, boşanmış Boğa, bu dönemde yeniden aşkı bulma fırsatlarına sahip olacaktır.

2023’te bir bebek sahibi olmayı planlıyorsanız, Boğa burcu 2023, bir bebek için planlamak için en iyi aylar olarak Nisan, Ağustos, Eylül ve Kasım’ı tanımlar. Mart ayından Nisan ayının ilk haftasına kadar bir çocukla ilgili herhangi bir karar vermediğinizden emin olun.

Boğa burcu bir çocuğunuz varsa, spor alanında kariyer yapması için ona ilham vermeye çalışın, çünkü bu onlar için gri bir alan olan 2023’te sağlığını iyileştirecektir.

Boğa Burcu Sağlık 2023

Sağlık 2023 falına göre sağlık, 2023’te yanınızda olacak şeylerden biri. Geçmişten gelen her türlü rahatsızlık ya azalacak ya da tamamen ortadan kalkacak. Aslında astrologlar, ilaç kullananların yılın başından itibaren daha iyi sonuçlar alacağını tahmin ediyorlar.

Ancak Boğa burcunun ruh sağlığı hala donuk bölgede. Alışkanlık olarak, aynı anda birden fazla şeyi yapmaya çalışıyorsunuz, bu da size stres ve yorgunluk getiriyor. Bu durum, 2023’te de, sonunda yapmaya çalıştığınız şeyi elde edene kadar bozulmadan kalacaktır. Ancak, zihinsel vebaya rağmen, hem kişisel hem de profesyonel çabalarınız için yaratıcı fikirler üretebileceksiniz.

2023 Boğa burcu sağlık burçlarına göre yaşlı insanlar için sağlık açısından pek bir şey değişmeyecek. Ancak iyi olan şu ki, sağlıkları da bozulmayacak. 2023’ün yıl ortası aşamasına yaklaşırken, Boğa’nın nesiller boyunca sağlığına biraz daha dikkat etmesi gerekiyor. Bu dönemde, aşırı sorumluluklar nedeniyle kendinizi çaresiz hissetmeniz ve dolayısıyla sağlığınıza hak ettiği ilgiyi gösterememeniz muhtemeldir.

Cehalet, ailenizle olan ilişkilerinizi daha da mahvedecektir. Yine de, Yoga yaparak veya sabah yürüyüşlerine çıkarak duruma karşı koyabilirsiniz. Bu dönemde detoks yapmak için gezilere çıkabilir, Boğa burcunu tavsiye edebilirsiniz.

Yıl sonuna kadar cildinize ve gözlerinize özel bir özen göstermeniz gerekiyor. Ekran sürenizi kısaltmanız önerilir. Bu, diyabetik bir hastanın en dikkatli olması gereken bir dönemdir. Sağlığınız konusunda acele etmeyin, aksi takdirde size zarar verebilir. Rutin yürüyüşler yapın ve sağlıklı beslenmeye odaklanın.

Evde bir çocuğunuz varsa, onu gadget’ların varlığından uzak tutun. 2023’te gerçekten ruhunuz üzerinde çalışmanız tavsiye edilir çünkü ne zaman yaparsanız yapın, zaman zaman hayata devam etmek için ihtiyacınız olan güveni alırsınız.

Bu makaleden memnun kaldıysanız 2023’ün En Şanslı Burçları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Asude Özkaya, Tarot sembol ve bilinçaltı okuyucusu, tarot eğitmeni, spritüel danışmanlık astroloji, yaşam koçu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

One Comment

Hareket Hastalığı: İnsanlar Seyahatlerde Neden Mide Bulantısı Hisseder

Hareket Hastalığı: İnsanlar Seyahatlerde Neden Mide Bulantısı Hisseder

Meta 11.000’den Fazla Çalışanı İşten Çıkardı!