içinde

2023 Balık Burcu: Fırsatlar Ayağınıza Gelecek

balık burcu 2023
Doğum günün kutlu olsun Balık! Zodyak'ın on ikinci burcu olan Balık, 19 Şubat ile 20 Mart arasında doğanların burcudur.

Balık Burcu 2023 Tahminleri

Zorlukların Üstesinden Geldiğimiz Bir Yıl

Balık burçları, papatyalar kadar taze bir başlangıçla güzel bir yıl geçirecekler. Bunun her zaman işinize yaradığını bilirsiniz, ancak bu sefer yeteneklerinizin neler olduğunu başkaların da anlamasını sağlamalısınız.

Size işin gerçek yüzünü gösteren Mars gezegeni, 2023 Yeni Yılı için kurtarıcınız olacak. Ancak, bir süre arkanıza yaslanıp, özellikle iş yerinizde bir şeyler yapmak için doğru yönü bulmanız daha iyi olacaktır.

Finansal olarak, 2023 Balık Burcu olumlu sonuçların tadını çıkaracağını önceden bildirir. Kendilerini müreffeh hissedecekler, ayrıca para girişi önceki yıllara göre daha fazla olacak.

Dahası, Satürn hareket halindeyken, Balık burcuna sahip kişiler, özellikle kariyer açısından işlerin yavaşladığını görebilirler. Gelecekte hayatınızdaki şeylerin nasıl olması gerektiğine dair geriye dönüp bakmak ve buna göre plan yapmak için iyi bir zaman olacak.

2023 Yeni Yılının ikinci yarısında Balık burcu erkekleri ve kadınları, sağlıklarına odaklandıklarını görebilirler. Yönetici gezegeniniz Jüpiter harekete geçtiğinde, refahınız artacaktır. Bu nedenle, uzun süredir devam eden bir hastalığınız varsa, rahatlayın, çünkü zaman yakında lehinize olacaktır.

Balık Burcu Aşk 2023

Başlangıçların sizin türünüzden olmasını bekleyin dostlar! Balık burcu bu yılki aşk, çiftlerin tamamen aşık olacaklarını ve birbirleriyle vakit geçireceklerini söylüyor.

Yoğun bir programınız olsa bile, 2023 gezegen geçişleri sizin lehinize olacak ve bu konuda size yardımcı olacaktır. 2023’ün ilk çeyreğinde, özel kişinizle daha iyi bağlar kurarak, aranızı düzeltmek için bazı geziler planlayabilirsiniz.

2023 Balık burcunda aşk bekarlar için kehanettir. Evlenecek birini bulmak istiyorsan; Yılın orta ayları sizin zamanınız olacak.

Ancak, ikiniz arasında aksi yönde olabilecek bazı olasılıklar olduğundan, işleri ağırdan almanız gerekir. Kavgalar, işleri bir sonraki aşamaya taşımayı planlayan balıklar arasında yalnızca bir olasılıktır. Aynı sebep anlaşmazlıklar olacaktır. Ayrıca, ilişkiniz için ailenizden izin almakta da sorun yaşayabilirsiniz. Bunun olma ihtimali, 2023 Yeni Yılının üçüncü çeyreği civarında olacaktır.

Ayrıca, 2023 balık burcu, partnerinizle yeni bir şeye başlama planlarınız varsa, yılın ilk yarısının harika olacağını söylüyor. Ancak, kayıpla karşılaşma olasılığı yüksek olabileceğinden, tek başınıza veya birlikte bir şeylere çok fazla para yatırmaktan kaçının.

Eşlerinden bir uzlaşma bekleyen insanlar şanslı olacak. Ya siz ya da onlar bir adım atacak ve işleri sonsuza dek yoluna sokmaya çalışacak kadar cesur olacaksınız. Öte yandan, son zamanlarda aşktan kopmuş hisseden bazı balıklar için zor ve duygusal zamanlar olabilir.

2023 Yeni Yılı için Balık burcuna sahip kişiler, durumların çözülmesi zor olsa da, bunu gerçekten anladığınızı hatırlamalıdır!

2023 balik burcu
Astrolojik sembol, Balık doğasındaki dualiteyi temsil eden zıt yönlerde yüzen iki balığı gösterir.

Balık Burcu Finans 2023

Kazanma baskısı zar zor aldığınız bir şeydir, ancak yaşamak için mutlaka para kazanmanız gerekir. Balık burcu için finans, finansla ilgili işleri aynı hizada tutmak için rehberliğe ihtiyacınız olabileceğini söylüyor.

Ancak balıklarda can kaybı veya parayla ilgili sorunların bulunmadığına dair işaretler olacaktır. Mars gezegeninin hareketi ile uzun vadede paranın size nasıl yardımcı olabileceğini anlayacaksınız. Çevrenizde sizi tasarruf ve yatırım kavramıyla tanıştıracak insanlar olacaktır. Jüpiter gezegeninin hareketi ile yılın ikinci çeyreği civarında çantanızda güzel kazançlar olabilir.

Ayrıca Satürn gezegeni, toprakla ilgili yasal meselelerle uğraşan insanlarla bazı sorunlar yaratabilir. Ancak, dördüncü çeyrek civarında, aynı şekilde iyi haberler duyabilirsiniz.

İleride, 2023 Balık Burcu, yılın üçüncü çeyreğinin uzun vadeli yatırımları tercih etmek isteyenlerin lehine olacağını söylüyor. Bunu yaparken bazı olağanüstü sonuçlar göreceksiniz.

Ayrıca, eski birikimlerinizin bir kısmı size yardımcı olacak ve servetinize yardımcı olacaktır. Son çeyrek civarında mülk satın almak, Balık erkekleri ve kadınları için harika olacak. Mücevher satın alan kadınlar, bunu 2023 Yeni Yılının ikinci çeyreğinde yapmalıdır.

Son çeyrek civarında, denizaşırı anlaşmalar yapan insanlar şanslı olacak. Ayık bir miktar para kazanacaksınız. 2023’teki gezegen geçişleri sizi bazı sağlam hamleler yapmaya iteceğinden, iş amaçlı seyahat etmek para sektörünüz için de harika olacak.

Ancak bazılarınızın para yönetimi konusunda bir ara verip hamlelerinizi gözden geçirmesi gerekecek. Aslında, bu işi zaten bilen insanlardan yardım istemek harika olacaktır. Son olarak, 2023 Balık burcunda, yeni bir işe veya yere para yatırmak isteyen balıklar için bir şeyler var. Bana göre, bunu yapmak iyi bir fikir olmayacak. Bu nedenle 2023 Yeni Yılının son çeyreğine kadar böyle bir hareketten kaçının.

Balık Burcu Kariyer 2023

Büyük iş değişikliği konusunda endişeli misiniz? Pekala, derin bir nefes alın ve kendinizi bu kararla birlikte gelecek bazı zorluklara hazırlayın.

2023 Balık burcuna göre, profesyonel insanların en azından yılın ilk yarısında bir adım geri atması ve profesyonel iş yerlerini bırakma veya değiştirme seçeneklerini düşünmesi gerekecek.

Gezegenler sizi tercih ederdi, ancak acele etmenin şu an için bir seçenek olmadığını anlayacaksınız. Ayrıca, Balık için kariyer, iyi hazırlanmanızı ve saatin ihtiyacını analiz etmenizi önerir. Bir yerde eksikliğin varsa, onu çöz. Boşluklar bulup kaçmak yerine, aslında kalkın ve iyi bir şeyler yapın!

Bir süreliğine, 2023 Yeni Yılı’nın ortalarına doğru, bu burçtaki iş arkadaşları için kariyer ikincil hale gelebilir. Muhtemelen, çünkü başarının ve verimli sonuçların tadını çıkaracaksınız. Ancak, 2023 Balık burcu kariyer, her şeyi gözetimsiz bırakmanın kötü bir fikir olacağını söylüyor.

Aldatılma veya bazı istenmeyen sonuçlarla karşılaşma şansları vardır. Bu nedenle, eylemlerinizden emin olun. Ayrıca, yurtdışındaki işinizle ortak veya bağlantı halinde bir işiniz varsa, kendinizi yatırım veya anlaşmaların gecikmesi gibi bazı zorluklara hazırlayın.

Tüm bu yıllar boyunca çok çalışan insanlar için zamlar ve promosyonlar olacak. Doğru strateji ile 2023 Yeni Yılın ikinci yarısı istediğiniz gibi geçecek. Seyahat etmek mesleki gelişiminiz için harika bir şey olacaktır.

Doğru insanlarla iletişim kurmak, hayatınızı iyi yola itecektir. Ayrıca, üstleriniz yürüttüğünüz bazı projeler için sizi övecekler. 2023 yılının ikinci yarısında profesyonel kariyerlerine yeni başlayan kişiler iş bulacaktır.

Bununla birlikte, engeller ve gecikmelerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız, ancak beceriler üzerinde doğru bir şekilde çalışmak, doğru işi veya hayallerinizdeki işi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Balık Burcu Aile 2023

Doğru çabaları göstermeye istekli olanların başına iyi şeyler gelir. Ailenle uğraşırken de aynı durum senin için geçerli olacaktır. Daha genç olanlarla uğraşmak zor olurdu. Kardeşleriniz varsa, bazı tartışmalara ve sorunlara hazırlıklı olun.

Ailenizdeki bazı insanlar meslek açısından mutlu haberler bekleyebilir. Bunun olma ihtimali 2023 Yeni Yılının ikinci yarısında olabilir. Yeni bir iş, mevcut işte terfi veya daha iyi bir iş değişikliği olabilir. Bunların hepsi ailenizin genel mali durumuna yardımcı olacaktır.

Siz ve aileniz krediler veya düşük finansman gibi bazı finansal sorunlarla uğraşıyorsanız, sorun yakında çözüleceği için bir iyi habere hazır olun. Yaşlılar uzun süredir devam eden sağlık sorunlarından kurtulacaktır. Ve tamamen ortadan kalkmasa bile, en azından tedavide ilerleme görecekler.

İleride, 2023 Balık burcu aile haritasına göre, aile barışınız yıl sonuna doğru sorun yaşayabilir. Siz ve babanız, bazı mali kararlarınız hakkında bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Annenle ilgili bazı sağlık sorunları olabilir. Ancak bu uzun sürmeyecek ve son çeyreğe doğru kendini daha iyi hissedeceksin.

Gezegenlerin burcunuzda sorunlar ve engeller yaratabileceğini göz önünde bulundurarak, kişisel yaşamınızda bazı şeylerin çılgınca bir dönüş yapmasına hazır olun. Ailenizdeki insanlar planlarınıza katılmayabilir. Ancak, sadece ilk yarı için sürecek. Bu nedenle, fazla endişelenmeyin.

balik burcu
Balık, Zodyak işaretleri arasında benzersizdir. Çoğumuzun tanımlanabilir birkaç özelliği varken, Balık burcunda doğanlar aslında hepsinin bir kombinasyonudur. Herkesle özdeşleşebilen şefkat yolu gösterir.

Balık Burcu Sağlık 2023

Sağlığınızla ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz? Pekala, merak etmeyin, 2023 burç yorumları Yeni Yılının ilk yarısı harika bir haber olarak gelecek.

Gördüğün tedavi sonunda sonuçlarını gösterecek. Her ne hızda olursa olsun koşan şeylerden memnun kalacaksınız ve bir süreliğine rahatlamanıza ve eğlenmenize yardımcı olacak. Ancak, egzersiz planları yapan Balıklar için işler değişebilir. Yaptığınız her şeyde enerjinizin düşük olduğunu hissedebilirsiniz. Bu nedenle, tüm kontrol listelerinizi kontrol etmeniz ve onları vücudunuzun güçlü yönleriyle aynı hizada tutmanız harika olacaktır.

Egzersiz hedefleri, Yeni Yıl kararları kadar iyidir. Ancak 2023 Balık burcu sağlık, engellerin sizi bu konuda da rahat bırakmayacağını söylüyor. Sağlıklı hedeften vazgeçmenizi isteyecek birden fazla dikkat dağıtıcı şey olacaktır.

Bu nedenle, ona sıkı sıkıya bağlı kalmak ve yolunuza çıkacak her şeyle yüzleşmek içgüdünüzde olacaktır. Ayrıca burç, son zamanlarda içki veya sağlıksız beslenmeye başladıysanız, yılın ortalarında bazılarından kaçınmanın iyi olacağını söylüyor. Balık burcuna sahip yaşlı erkekler ve kadınlar, bir süre devam edebilecek bazı vücut ağrısı sorunlarıyla karşılaşabilecekleri için ikinci yarıda kendilerine dikkat etmelidirler.

Kazalar bu yıl sizin için bir sorun olacak. 2023 Balık burcu için sağlık, bazılarınızın çok fazla kazaya yatkın olacağını söylüyor. Bu nedenle balıkların yollarda daha dikkatli olmaları ve güvenli araç kullanmaları iyi olacaktır.

Bazı gezegenlerin konumlarının değişmesiyle birlikte üçüncü çeyrek civarında bazı grip benzeri sorunlar balıkları kuşatabilir. Bu nedenle millet, kendinize iyi bakın. Ayrıca, dışarıdan gelen yiyeceklerden kaçının ve bu mevsimsel değişikliklere iyi hazırlanın.

Balık Burcu Evlilik 2023

Hayatınızdaki bu büyük şeye karar vermeniz biraz zaman aldı. Ve balık burcu bunun atılması gereken akıllıca bir adım olduğunu söylüyor.

2023 Balık burcuna göre, bazılarınız yılın ilk yarısında evliliğinizle ilgili bazı olumlu sonuçlar göreceksiniz. Ancak, işleri sizin için zorlaştırabilecek birden fazla engel olacaktır. Ancak ümidinizi yitirmek pek de doğru olmayacaktır çünkü burçlara göre gezegenler sizin lehinizedir. Asla pes etmeyen bir tavır sergilemeniz yeterli. Partnerinizin yanında sımsıkı durduğunuzdan emin olun ve bunun olmasını sağlayın.

Evli erkekler ve kadınlar için, evlilik için 2023 Balık burcu, hem profesyonel hem de kişisel olarak bazı iyi haberler alacağınızı söylüyor. Partnerinizle yeni bir girişim başlatmanız için büyük şanslar olabilir.

Ancak, bu yıl başarılı olma ihtimali çok düşük olacaktır. Kişisel yaşamınızda, siz ve eşiniz yeni bir hayata hoş geldiniz diyebilirsiniz. 2023 Yeni Yılının ikinci yarısı civarında, eşinizle aranızda bazı ailevi konularda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Böyle zamanlarda sakinliğinizi korumanız ve olayları sağduyulu bir şekilde çözmeniz sizin için harika olur.

Son olarak, boşanma gibi sorunlarla uğraşan veya toksik bir ilişkiyle karşı karşıya kalan insanlar için yılın ilk yarısında zaman zor görünebilir. Ancak ikinci yarı sizin için olumlu geçecek. Hukuki konularda ise, işler kendi lehlerine olacağı için Balıklar rahatlayacaktır.

Travmadan çıkmaya gelince, biraz zaman alabilir. Ancak, 2023’ün sonlarına doğru, bunun dışında kalacak ve daha iyi birini bulacaksınız. Yakında biriyle daha iyi bir hayata başlayacaksın ve ilişkiniz daha uzun ve daha iyi bir dönem sürecek.

Bu makaleden memnun kaldıysanız 2023’ün En Şanslı Burçları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Nümerolojiye göre Burçlar İçin 2023’teki şanslı sayılar!

2023 Burcunuza göre en büyük korkularınızı merak ediyorsanız tıklayın.

2023 Yılında Burcunuza Göre Kariyer Uyumluluğunuz Hangisidir?

Asude Özkaya, Tarot sembol ve bilinçaltı okuyucusu, tarot eğitmeni, spritüel danışmanlık astroloji, yaşam koçu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

3 Comments

Bradley Allen Fiske - Fiske Okuma Makinesi

Dünyayı Değiştirmekte Başarısız Olmuş 10 Teknolojik Çılgınlık

IQ Testi Puanları Yükseliyor. İnsanlar Daha Akıllı Mı Yoksa Daha mı Aptal Oluyor?