içinde

2023 Başak Burcu: Aşkınıza Ve Servetinize Kavuşacaksınız

basak burcu 2023
Başak, tarihsel olarak buğday ve tarım tanrıçası tarafından temsil edilen bir toprak işaretidir

Başak Burcu 2023 Tahminleri

Olasılıkların Dolu Olduğu Bir Yıl

Nasılsın Başak?

Başak olan bilge, sizin için işe yarayan ve yaramayan şeyler için geçmişinizi yeniden gözden geçirme fikrini her zaman sevmişsinizdir. Yine de, bu yıl, belki de böyle olması gerektiği için, kaybettiğiniz fırsatların pişmanlığına kapılmayın. Bununla birlikte, Başak burcu 2023, Yeni Yıla başlamak için sizi rahatsız eden sorulara pratik cevaplar bulmanızı tavsiye ediyor. Bunu yapmak, 2023’te daha fazla fırsatı kaçırmamanızı sağlayacaktır.

Jüpiter’in 2023 Başak burcundaki güçlü varlığı, yılın ikinci çeyreğinin başından itibaren profesyonel başarı, evlilik ve doğum için iyi şanslar getirecek. Ek olarak, yıl boyunca Venüs’ün etkileri nedeniyle aşk ilişkileri çiçek açacak. Ancak sona doğru ilerlerken, Ketu transiti, ilişkilerinize ve finansal konularınıza dikkat etmenizi tavsiye ediyor.

Ayrıca, haritadaki güçlü Mars ve Merkür nedeniyle, 2023’te, yılın başından itibaren birçok seyahat fırsatı bulacaksınız. Başak burcu 2023, bazılarınızın bu yıl seyahat ederek para kazanabileceğini bile söylüyor.

Başak burcu 2023’ün size verdiği en iyi tavsiye hayatta sabırlı olmanızdır. Bir Başak olarak güçlü, cesur ve her zaman fethetmeye hazırsınız. Ve bir şeye kafa yorduğunuzda, onu elde edene kadar içine girmeyi seversiniz, ki bu hem artı hem de eksidir. Başak burcu, zihninizi bir şeye odaklarken bazen daha pratik ve ödüllendirici şeyleri görmezden geldiğinizi bilmenizi ister. Bir lider olarak, başladığınız işi bitirme eğilimine sahip olmak bir erdemdir, ancak 2023’te bir kez olsun, aynı büyüklüğe ulaşmak için alternatifler olup olmadığını düşünmeniz gerekiyor mu?

Başak Burcu Aşk 2023

Aşk, bu yıl hiç hayal etmediğiniz şekillerde yolunu bulacaktır. 2023 Başak burcu aşk Venüs’ün güçlü varlığı , utangaçlara aşkı aramaya ve cesur olanlara nihayet bağlantı arzusu ve profesyonel yaşamları arasında bir denge bulma olgunluğuna sahip olmaları için ilham verecektir.

Aslında yılın ilk yarısında Ay’ın burçtaki geçişi sizi uzun süreli ilişkiler aramaya teşvik edecektir. Bir süredir karşı cinsle arkadaşsanız, onlara karşı bir tür çekim hissetme ihtimaliniz var. Astrologlar, duyguları ifade etmeden önce duygular üzerinde çalışmak ve onları değerlendirmek için umutsuz olmamanızı önerir. Ayrıca, onlardan gelen sinyalleri yanlış yorumlama ihtimaliniz yüksek, bu yüzden onlara güvenmeyin.

Bir ilişkiniz varsa veya evliyseniz, yılın ilk çeyreğinde ilişkinizde bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bu dönemde Satürn’ün burçta bulunması, birbirinizin önceki hatalarını tespit etmemeniz gerektiğini gösterir, çünkü bunu yapmak sadece bir çift olarak sıkıntılarınızı artıracaktır.

Yılın son çeyreğinde, anne ve babanızın katılımı partnerinizle olan ilişkinizde zorluklar yaratabileceğinden, gizli aşkınızı sır olarak saklamaya devam etmeniz önerilir. Başak burcu aşkj 2023’e göre, bu dönemde kardeşlerinize dikkat edin, çünkü bunlar ilişkinizde engeller yaratabilir.

basak burc
(23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu Finans

Başaklar için 2023’ün ilk çeyreğinde finans açısından çok şey oluyor. Yılın başından itibaren, bağımsız profesyoneller ve sarf malzemeleriyle ilgili iş yapan kişiler kazançlarında artış görebilir. Ancak, bunu yapmayı düşünüyorsanız, iş genişletme için en iyi zaman değil.

Ayrıca, bu bir araç satın almak için iyi bir zamandır. Bununla birlikte, 2023 burç sizi ailenizden maddi destek eksikliği konusunda uyarır, bu nedenle böyle bir çabada kendi başınıza olmanız muhtemeldir. Bu nedenle, bilgisiz kararlar verirseniz zarar etmeniz olasıdır.

Yılın ilk çeyreğinde giderler size bol gelebilir ve gelir kaynakları birkaç taneye inecek. 2023’te borsadan çok fazla kazanç beklemeyin. Ancak, iş değiştirirseniz büyük olasılıkla bir artış ve iyi bir zam alacaksınız. Rahu ve Jüpiter’in geçişi, üçüncü çeyrekte size dış seyahat için bir fırsat verebilir.

Ayrıca, bir kenara para biriktirdiyseniz, 2023 yurtdışı seyahatleri için iyi bir zaman olacaktır. Başak burcu finans 2023, Güneş ve Merkür’e göre çocuklara yapılan bazı harcamala neden olabileceğini söylüyor.

Başak Burcu Kariyer

Aile işinizde kariyer yapıyorsanız, 2023, yılın üçüncü çeyreğine kadar baskıyla başa çıkma yeteneğinizi test edecek. Ayrıca, bir ortaklık işinde olan birinin, girişiminizi bile etkileyebilecek bazı anlaşmazlıklardan geçmesi gerekebilir.

Kurumsal bir işte çalışıyorsanız, Venus ve Ketu iş arkadaşlarınızla tartışmaktan kaçınmanızı önerir. Ancak, bunu yaparken işkolik olmayın, çünkü bu, amacınıza yardımcı olmadan yalnızca size stres getirir.

Üç yıldan fazla bir süredir bir girişim veya işletme yürütüyorsanız, ısrarlı sıkı çalışmanız bu yıl sonuçlarını göstermeye başlayacak. Hak ettiğiniz takdiri bulabilirsiniz ve birçok insan sizinle çalışmak için size yaklaşacaktır, diyor Başak burcu 2023.

İşyerinde, Jüpiter’in güçlü etkisi sizi olağanüstü fikirler üretmeniz için etkileyebilir ve bu da size daha fazla tanınma getirecektir. Merkür hareketleri nedeniyle, üst yönetim tarafından böyle yaptığınız için kredilendirileceğiniz için tamamen iyi olan iş yerinizde üstlerinizle güçlü anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

2023’te tüketici ürünleriyle ilgili işletmeler çiçek açarken, araştırmayla ilgili işler size başarı getirecek. Bir devlet görevine hazırlanıyorsanız, Başak burcu 2023, şu anda yaptığınızdan daha fazlasını denemeniz gerektiğini gösteriyor. En azından bir yere varmak için korkularınızı yenmeniz gerekiyor. 2023 burç yorumları şansın seninle olacak. Bu nedenle, akıllı yaklaşımınız konusunda sabırlı olmanız ve denemeye devam etmeniz yeterlidir.

Bir iş değişikliği düşünülüyorsa, ilk iki çeyrek bunu yapmak için doğru zamanı getirir. Yeni alanlara girmekten korkmayın, çünkü bunu yapmak bu yıl size mükemmel sonuçlar verecektir. Sonunda, aldıklarınız için şükredin ve kendinizi başkalarıyla karşılaştırma alışkanlığından vazgeçin.

Başak Burcu Sağlık

2023 yılında Başakların hayatındaki sağlık sorunları öfkelerinden kaynaklanacak. Öfkenizi dizginleyebilirseniz, yıldız falında Jüpiter’in varlığı yıl boyunca bol bol sağlık sağlayacaktır.

2023 Başak burcuna göre öfkenizi kontrol etmenin en iyi yolu, sağlıklı yiyecekler yemek ve kendinize zaman ayırmaktır. Ayrıca öfkenizi daha iyi kontrol edebilmek için eşinizle ya da partnerinizle daha sık vakit geçirmeniz sağlığınızı olumlu yönde etkileyecektir.

Stres ve öfke Ay ile ilişkilidir. Bu nedenle, Ay’ı memnun etmek için aşağıdaki çareler de kurtarmaya gelebilir. 2023 Haziran ayına kadar sadece sizin değil, çocuklarınızın da sağlığına dikkat edin.

Rutin kontrolleri veya ilaçları kaçırmamaya çalışın. Rahu geçişi nedeniyle yaşlıların dönem boyunca gözlerle ilgili bazı sorunları olabilir. Ancak, bu büyük bir endişe konusu olmayacaktır. Ayrıca astrologlar, 2023’te kişinin ilaca olan bağımlılığını mümkün olduğunca azaltması gerektiğini öne sürüyorlar. Örneğin, adet dönemlerinde uyku hapları veya ağrı kesici haplar alıyorsanız, bunlardan mümkün olduğunca kaçınmaya çalışın.

Genel olarak, 2023’te sağlığınız için endişelenecek fazla bir şey yok, sadece bir şeyleri aşırıya kaçmaya çalışmayın ve kendinizi her duruma çok fazla zorlamaktan kendinizi alıkoymayın. Herhangi bir uyku sorununuz varsa düzenli egzersizler size yardımcı olacaktır.

basak burcu
Başaklar hayata yaklaşımlarında mantıklı, pratik ve sistematiktir.

Başak Burcu Evlilik 2023

Başaklar sadık aşıklardır. Ancak, bu insanlar kendilerini karmaşık ve kafa karıştırıcı durumlardan ve ilişkilerden korumak için her zaman tetiktedirler. Başaklar, günün sonunda her zaman doğru kişiyle birlikte olduklarından emin olmak için zaman ayırır. Ve bu nedenle, çoğu zaman kutlanacak harika evlilikler olur. Ama bu yıl da böyle mi?

Başak burcu evllik, eski sevgilinizle tekrar bir araya gelme şansınızı tahmin ediyor. Önceki sorunlar çözülecek ve böylece ikiniz baştan başlamayı düşünebilirsiniz. Evlilikte kaybolan kıvılcım muhtemelen Jüpiter’in enerjisi ile yeniden alevlenecek. Bu dönemde ekstra romantik olmak zarar vermez, bunun yerine bir çift olarak bağınızı güçlendirir.

Satürn ve Rahu’nun Şubat 2023’te Başak burcundaki varlığı çiftler arasında negatif enerji getirebilir. Bunu reddetmek için ailenizle daha fazla zaman geçirmeli ya da eşinizle birlikte bir seyahate çıkmalısınız.

Boşanmak istiyor veya evlilikle ilgili yasal bir savaştaysanız, 2023’ün ikinci yarısı, işlerin çözülmesini bekleyebileceğiniz zaman, Başak burcu evliliğe işaret ediyor. İşleri kendi başınıza karıştırmamak için kayınvalidenizle tartışmalardan uzak durun. Jüpiter ikinci yarıda güçlü olduğundan, bazılarınız ile uzlaşmayı bile düşünebilir. Genel olarak, kimseye karşı sert duygular beslemeyin. Evlilikteki durumları olgunlukla halletmeye çalışın.

Bu makaleden memnun kaldıysanız 2023’ün En Şanslı Burçları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Asude Özkaya, Tarot sembol ve bilinçaltı okuyucusu, tarot eğitmeni, spritüel danışmanlık astroloji, yaşam koçu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

3 Comments

2023 aslan burcu

2023 Aslan Burcu: Bu Yıl Sizin Yılınız Olacak

terazi burcu

2023 Terazi Burcu: Ciddi Yüzleşmeler Ve Sıkıntılar