içinde

2023 Aslan Burcu: Bu Yıl Sizin Yılınız Olacak

2023 aslan burcu
Aslan burcu İnsanları hırsı ve kararlılığıyla bilinir, ancak her şeyden önce Aslanlar olağanüstü cesaretleriyle kutlanır.

Aslan Burcu 2023 Tahminleri

 İyi Başlangıçlarınızın ve Mutluluğunuzun Yılı

2023’e hoş geldin Aslan! Fırsatlarla dolu bir yıl, aynı zamanda yönetici gezegeniniz olan Güneş kadar doğal olarak üzerinizde parlıyor. Aslan Burcu 2023, sizlere yıl başladığında olduğundan çok daha mutlu, ünlü ve mutlu olacağınız bir son vaat ediyor.

Aslan burcu 2023 aşk ve ilişki açısından çok umut verici görünüyor çünkü Venüs enerjisi şairlerin çokça bahsettiği duyguyu hissetmeniz için size ilham verecek. Yıl ortasında, kariyerle ilgili endişeler kafanızı meşgul edebilir, ancak olumlu bir tutum sergilemek ve kariyer için çareler uygulamak bu tür sıkıntıların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Yıl sonuna kadar, aile içinde bazı iyi haberlerin yanı sıra birçok sırt çantasıyla seyahat fırsatı dışında olacaksınız.

Venüs’ten bahsetmişken, 2023 Mart ayındaki birçok romantik etkileşim dışında, aşk gezegeninin enerjisi arttıkça. Aslanlar biraz utangaç ve bencil olma eğilimindedir, ancak bu doğadan kaçınmanızın zamanı geldi. ve bir kez olsun kalbini dinle.

Yapmasanız bile, Aslan burcu 2023, Venüs’ün özel birine karşı sevgi ve romantizm duygularınızı ifade etme arzunuzu doğal olarak artıracağını tahmin ediyor. Bu yıl, işten veya yakın çevrenizden birinin ilginizi çekmesini bekleyin. Yılın üçüncü çeyreğinde, işle ilgili komplikasyonlar, dikkat edilmesi gereken sağlık sorunlarına karışacaktır. Jüpiter, yılın üçüncü çeyreğinden itibaren 2023 Aslan burcunda güçlenirken, hayatınız mükemmel bir şekilde hizalanacak ve böylece size sevinmek için birçok neden sağlayacak.

Aslan Burcu Aşk 2023

Yıl boyunca güçlü Venüs etkisi nedeniyle 2023’te sizin için en çok parlayacak alanlardan biri şüphesiz aşk ve ilişki.

Romantik hayatınız ilerleyen yıllarda değişiklik gösterse de; ama 2023’te her türlü romantik hoşgörü kişisel gelişiminize yardımcı olacaktır. 2023 yılı, özellikle işleri ilerletmek ve aşklarıyla barışmak isteyen Aslanlar için iyi bir yıl. Bu tür fırsatlar yıl sonunda bol olacak, Aslan için 2023 Aşk burcunu öngörüyor.

Bekarsa, 2023’te aşkı bulmak için şansa güvenmek pek bir işe yaramaz. Rahu ve Sun, 2023’te gerçekten zamanınıza ve enerjinize değecek birini bulmak istiyorsanız çaba göstermenizi tavsiye ediyor. Başlangıç ​​olarak, çevrimiçi buluşmayı düşünmeden önce, işyeriniz veya arkadaş çevreniz gibi çevrenizdeki insanları arayın.

Yılın üçüncü çeyreği, yeni bir ilişki kurmak için en iyi zamandır. Bununla birlikte, hızlı veya güçlü bir yanıt aramaktan kaçının ve hem kendiniz hem de masanın diğer tarafındaki kişi için işleri ağırdan alın. Eylül’deki Ay ve Ketu geçişi Aslanlar için aşkta bazı engeller getirebilir, ancak bundan sonra Mars ve Venüs’ün geçişi bir kez daha sevginin en iyisini deneyimlemenize yardımcı olacaktır.

aslan burcu 2023
Yıldız güçlerinin gölgede kalacağından korkmaya başladıklarında, egoları, gururları ve kıskançlıkları yüzünden zedelenebilirler.

Aslan Burcu Kariyer 2023

Güçlü bir Jüpiter, 2023’te Aslanları profesyonel çabalarında desteklemeye hazırlanıyor. Ancak, devlet sınavları aracılığıyla kariyer seçenekleri arayan öğrenciler için zor bir zaman olacak. 2023 aslan burcu, bu yıl bir hükümet sınavını temizlemeye bile yaklaşmak istiyorsanız, yılın başından itibaren ekstra çabaya ihtiyaç olduğunu açıkça belirtir.

2023 Aslan burcundaki Rahu, ilk çeyrekte dikkat dağıtıcı olarak çalışacak. Satürn ile birlikte sizi hayal kırıklığına uğratabilecek gecikmeler bile getirebilir. Bu nedenle, her türlü yanlış şirketten kaçınmanız önerilir. Aslan burcu 2023, yabancı bir iş arayanların 2023’ün ikinci çeyreğinde şansını yakalayacağını tahmin ediyor.

2023’ün üçüncü çeyreği aynı zamanda gerçekten neye inandığınız veya hayatınızdan gerçekten ne istediğiniz konusunda kendinizi idrak etmenizi sağlayacaktır.

Bu, 2023 Aslan burcunda güçlü bir Jüpiter olarak hükümet sınavına hazırlanan öğrenciler için en iyi zaman, ihtiyacınız olan motivasyonla sizi kutsayacak. Çalışan profesyoneller kendilerini demotive bulabilirler; bu, gelecekteki stratejiniz hakkında düşünmek için bir mola aradığınız zamandır.Aslan Burcu, bu yıl gerçekten inandığınız bir iş fikrini hayata geçirmeniz gerektiğine kuvvetle inanıyor.

2023’ün son çeyreğinde, iş dünyası profesyonelleri iş genişlemesinin meyvelerini yicek. İstihdamı veya işiyle ilgili bir meslek kursu almayı planlayanlar için yıl size bu tür fırsatları getirecek.

Seçtiğiniz kursa kayıt olma ve başarılı bir şekilde geçme şansınız yüksek. Bununla birlikte, bu koşuşturmaya ancak ilk çeyrekten sonra başlayın, 2023 Aslan burcuk kariyer bunu öneriyor.

Aslan Burcu Finans 2023

Aslan 2023 burcu yılın başında güçlü bir Satürn ile, geçmişe dalmaktan kaçınmanın ve geleceğin meyvelerini almanıza yardımcı olacak eylemlerde bulunmanın önemini gösterir. Aslan için yılın ilk çeyreğinde mali açıdan büyük bir değişiklik beklenmiyor.

Ayrıca, negatif Mars başarıyı geciktirebilir, bu da hayal kırıklığınızın ve saldırganlığınızın nedeni olabilir. Bununla birlikte, hayal kırıklığının size zarar vermesine izin vermek, yalnızca Mars ve Satürn’ün zararlı etkilerini artıracaktır. Bu nedenle, ilk çeyrekte finans kazançları açısından fazla bir şey beklemeden yaptığınız şeyi yapmaya devam edin, Aslan burcu 2023 öngörüyor.

Üçüncü çeyrekte Jüpiter 2023 Aslan burcunda güçlenecek. Bu dönemde ödünç verilen parayı geri alma şansı en yüksek seviyede. Jüpiter, özellikle ev eşyalarıyla uğraşıyorsanız, aile işine yardımcı olacak bir destek oluşturacaktır.

Ayrıca Jüpiter bu dönemde emlak ve tarımdan elde edilen kazanımları destekleyecek, dolayısıyla bu iki alana da yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. 2023 yılı Ekim ayı araç almak için en uygun zamandır. Jüpiter’e Guru denir ve bilgiye değer verir. Bu nedenle, bilinçli kararlar verin.

Son çeyrek, çoğunlukla pişmanlık duymayacağınız boş zaman harcamalarıyla ilgili, nakit harcamanızı gerektirecek pek çok neden (çoğunlukla çocuklarla ilgili) olacağından, paraya tutunmak yardımcı olmaz.

Aslan burcu 2023, paradan tasarruf etmek için arzularınızı geri tutmamanızı tavsiye ediyor. Aslında, Aralık 2023’te eğlenceye veya sadece alışverişe para harcamak, Kundli’nizdeki Venüs’ü güçlendirecektir, çünkü Venüs aşk ve lüks gezegenidir. Güçlendirilmiş bir Venüs, hayatınıza daha fazla romantizm ve iyi şanslar getirecek.

Aslan Burcu Evlilik 2023

2023 aslan burcu evlilik, evli çiftler için zor bir zaman öngörüyor. Bu yıl Mars, Satürn ve Rahu’nun geçişi evliliğe daha önce hiç olmadığı kadar karışıklık ve engel getirebilir.

İlişkiniz zaten zorlu bir süreçten geçiyorsa, Mars etkisi onu daha da kötüleştirme şansını elinde tutuyor. Venüs’ün güçlü etkisine rağmen, partnerinizin tutum ve davranışları kesinlikle size zor anlar yaşatacaktır.

İşleri doğru yapabilmek için egonuzu üzerinizden atmanız ve ilişkiniz üzerinde olgun bir şekilde çalışmanız gerekir. Birbirinizin geçmişteki yanlış adımlarına takılmadan eğlenmeye çalışın. Bu yıl, Aslan çifti birlikte yeni şeyler denemelerini sağlayacak planlar yapmalıdır.

Uzun süredir devam eden bir boşanma davası varsa, 2023 burç yorumları ikinci çeyreğine kadar kendinizi istenmeyen bağlardan arınmış bulabilirsiniz.

Üçüncü çeyrekteki Rahu enerjisi, dizginlemeniz gereken bir duygu olan evlilik dışında sevgi aramanız için sizi tuzağa düşürebilir. Satürn ve Ay’ın geçişleri yıl sonunda gerçekleşeceğinden, ilişkide stres yaratan yanlış iletişimlere yol açabilir. Ancak bu sıkıntı geçici olacaktır ve sadece birbirleriyle iletişim kurarak çözülebilir.

aslan burcu 2023 fal
Başarısızlığı kabul etmeyi reddeden korkusuz iyimser Aslanlar, olgunlaştıkça derin cesaret kuyularının büyüdüğünü göreceklerdir.

Aslan Burcu Sağlık 2023

Aslan 2023 yıldız burcuna göre sağlık, ilk çeyrek dışında 2023’te Aslanlar için kesinlikle bir endişe konusu olmayacak.

Ancak sağlıkta iyileşme bekleyenler, yılın ilk çeyreğinden sonra bir miktar deneyim yaşayacaklar. Sadece sağlığınız doğru yönde olduğu için çabaları atlamadığınızdan emin olun. Yılın başında, Satürn ve Rahu’nun varlığı sizi dikkatli olmanız gereken farklı türde bağımlılıklara karşı istek duymaya itebilir. Bu tür isteklerin üstesinden gelmek için, bugünlerde pazar bunlarla dolu olduğundan daha sağlıklı alternatiflere göz atın.

Fiziksel sağlık sorunları 2023’teki ilerlemenizi engellemeyebilir, ancak zihinsel sağlık sorunları olabilir. Yukarıda bahsedildiği gibi, evlilikteki sorunlar, evlilikteki gecikmeler veya kariyerde ilerleme, Aslanların 2023’te karşılaşması gerekebilecek ve muhtemelen zihinsel sağlığınıza zarar verebilecek bazı sorunlardır.

Rahu ilerlemenizi geciktireceğinden ve Satürn sizi canlılığınız için test edeceğinden moralinizin bozuk olduğunu hissedebilirsiniz. Böyle bir senaryoda, hayata olumlu bir bakış açısına sahip olmak, ilerlemenize yardımcı olacaktır. Yoga ve meditasyon yapmak, sakin ve dengeli kalmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca gün içinde küçük şekerlemeler yapmak sizi rahatlatacaktır.

Yaşlılar ve yaşlanan Aslanlar için görünürde önemli bir sağlık sorunu yoktur, ancak önleyici tedbirlerin alınması gerekir. Dengeli beslenme gerçekten çok önemli. Bazılarınız kilo sorunlarından muzdarip olabilir ve bunun üstesinden gelmek için hayati önlemler almanız önerilir.

2023 aslan burcu, yakın zamanda bir sakatlık geçirdiyseniz, sonunda kendinizi ondan kurtulurken bulacağınızı öngörüyor. Doktor tarafından önerilene kadar ilaç almayın. Aslan burcu küçük kardeşlerimiz, dikkatsizlik nedeniyle yaralanma ihtimalleri olduğu için dışarıda oynarken dikkatli olmalıdırlar.

Aslan Burcu Aile 2023

2023 yılı, hayatınızdaki önemli insanlarla nasıl başa çıkacağınız konusunda dikkatli olmakla ilgilidir. Evlilikle ilgili konular bu yıl etrafınızı sarabileceğinden, eşinize karşı söz ve davranışlarınızla olgunlaşmamış olarak onları soğutmak istemezsiniz.

İyi bir kayda göre, Aslan burcu 2023, kayınvalidelerinizle olan ilişkinizde iyileşme öngörüyor. Burçtaki Güneş geçişi nedeniyle, hem evli hem de evli olmayan çiftler arasında romantik ilişkiler çiçek açacak. Ocak-Nisan arası, özellikle çocuklarınız varsa, manevi turlar yapmak için iyi bir zamandır. Aslan 2023 burçlarına göre, yeni doğmuş bir çocukla taçlanmış ebeveynler, 2023 Nisan ayına kadar onunla seyahat etmekten kaçınmalıdır.

15-20 yaşında bir ebeveynseniz, onun ekran süresini takip etmeli ve mümkün olduğunca frenlemeye çalışmalısınız. Mahremiyetlerini ihlal etmeden, önemli olan ve genel büyümelerini tamamlayan şeylerden dikkatlerinin dağılmadığından emin olun.

Ayrıca, çalışan anne ve babalar aşırı meşgul olmaktan kaçınmalı ve çocuklarıyla daha sık takılmayı düşünmelidir. Çocuklarınızın önündeyken konuşmanızın kontrolünü elinizde tutun ve her türlü çatışma veya tartışmadan kaçının.

Çocuk sahibi olmaya çalışıyorsanız Şubat ve Ağustos sizin için en uygun aylardır. Zaten hamileyseniz, doğanın gölgesinde olmaya çalışın ve ekran sürenizi önemli ölçüde azaltın. Sanata ve zanaata daha fazla zaman ayırın, çünkü bunu yapmak Jüpiter’i memnun edecek ve doğacak çocuğunuzun zekasını geliştirecektir.

Bu makaleden memnun kaldıysanız 2023’ün En Şanslı Burçları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Asude Özkaya, Tarot sembol ve bilinçaltı okuyucusu, tarot eğitmeni, spritüel danışmanlık astroloji, yaşam koçu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

One Comment

Atlantik Okyanusunun Akıntıları Zayıflıyor, Hatta Çöküşün Eşiğinde

Atlantik Okyanusunun Akıntıları Zayıflıyor, Hatta Çöküşün Eşiğinde

basak burcu 2023

2023 Başak Burcu: Aşkınıza Ve Servetinize Kavuşacaksınız