içinde

12 yaşındaki bir erkek çocuk, termometreyi p∈nisine soktu

12 yaşındaki bir erkek çocuk, termometreyi p∈nisine soktu
Doktorlar termometreyi geri çıkarmak için riskli olan anahtar deliği mesane ameliyatına ihtiyaç duydular.

Çin’in Chengdu şehrinde, 12 yaşındaki bir erkek çocuk, termometreyi p∈nisine soktu. Doktorlar termometreyi geri çıkarmak için riskli olan anahtar deliği mesane ameliyatına ihtiyaç duydular.

USB kabloları, manyetik toplar veya yemek çubukları, idrar yollarının etrafını karıştırdıktan sonra tıbbi yardıma ihtiyaç duyan sayısız insan hikayesi vardır. Çin’in Chengdu şehrinde 12 yaşındaki bir erkek çocuğunu acil servise götüren şey bir termometreydi.

12 yaşındaki bir erkek çocuk, termometreyi p∈nisine soktu
Doktorlar termometreyi geldiği gibi geri çekmenin çok riskli olduğunu düşündüler (Resim: Changyi Jiang)

Adı açıklanmayan çocuk, tıbbi cihazı mastūrbasyσn yaparken p∈nisine soktu ve girdikten sonra dokuz saat boyunca dayanılmaz bir acı çekti.

X-ışınları veya Röntgen ışınları, termometrenin idrar yolunun çok yukarısında olduğunu ve çocuğun mesanesine girdiğini gösterdi.

Doktorlar, aleti basitçe çekip çıkarmanın çocuğun organlarına zarar vereceğinden endişelendikleri için anahtar deliği ameliyatı yapmaları gerektiğine karar verdiler.

Çocuk, sağlık görevlilerine termometreyi cinsel zevk için soktuğunu itiraf etti.

Bu, sağlık uzmanlarının enfeksiyonlarda ve diğer sağlık sorunlarında artışa yol açtığını söylediği ‘sondaj’ olarak bilinen riskli bir cinseI uygulamadır.

12 yaşındaki bir erkek çocuk, termometreyi p∈nisine soktu
Bunları penisinize koymanız tavsiye edilmez (Resim: Changyi Jiang)

Ayrıca iç dokuların yaralanmasına veya hasar görmesine ve eğer madde daha fazla yukarı doğru çıkarsa mesanenin delinmesine yol açabilir.

Longquanyi¹ Bölgesindeki First People’s Hospital’daki doktorlar, termometreyi geldiği yöne geri çekmenin daha fazla komplikasyona neden olabileceğinden endişe ediyorlardı.

Asian Journal of Surgery’nin bildirdiğine göre, bunun yerine, anahtar deliği ameliyatı yoluyla mesaneden geçmeyi seçtiler.

Ameliyat başarılı geçti, ancak sağlık görevlileri çocuğun deneyden kaynaklanan uzun vadeli komplikasyonlar yaşayıp yaşamayacağı konusunda herhangi bir şey söylemedi.

Raporun baş yazarı Dr Changxing Ke, yaşanan bu aksilikten “cinsel eğitim eksikliğini” ve “merak duygularını” sorumlu tuttu.

Longquanyi Bölgesi¹: Çin’in güneybatısındaki Sichuan Eyaletinin başkenti olan ve güneydoğu banliyölerinin bazı kısımlarını kapsayan, vilayet düzeyindeki Chengdu kentinin 11 kentsel bölgesinden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

oglak burcu 2023

2023 Oğlak Burcu: Zincirlerinizi Kıracaksınız!

İnsan Beyninde Daha Önce Hiç Görülmemiş Türden Bir Sinyal Keşfedildi

İnsan Beyninde Daha Önce Hiç Görülmemiş Bir Sinyal Keşfedildi