içinde ,

Amerika’da Fırtınalar koparan Yeni Komplo Teorisi: Kuşlar Gerçek Değil

Amerika’da Fırtınalar koparan Yeni Komplo Teorisi: Kuşlar gerçek değil. Devletin bizi gözetleyip fişlemesi için icat edilmiş dronelar onlar.

Amerika'da Fırtınalar koparan Yeni Komplo Teorisi: Kuşlar Gerçek Değil
John F. Kennedy Eski Amerika Birleşik Devletleri başkanı bir robot kuşla tanışıyor.

Kuşların artık gerçek olmadığını iddia eden “kuşlar gerçek değil” grubu, başkalarını kendi görüşlerine inandırmak umuduyla ABD’de bir miting düzenledi. Kuşlar gerçek değil hareketi, kuşların bir zamanlar gerçek olduğunu, ancak 2001’de Barack Obama’dan tarafından dronlarla değiştirildiğini iddia ediyor. Komplo teorisine göre, yeni robot kuşlar, Amerikalıları izlemek için kullanılıyor. İşte, Amerika’da fırtınalar kopartan komplo teorisi.

Birdsarentreal hesabı, Instagram’da yukarıdaki kanıtların altına “Her şeyin başladığı yer. 26 Ekim 2001” yazdı.

Amerika'da Fırtınalar koparan Yeni Komplo Teorisi: Kuşlar Gerçek Değil
Amerika’da Fırtınalar koparan Yeni Komplo Teorisi: Kuşlar gerçek değil. Devletin bizi gözetleyip fişlemesi için icat edilmiş dronelar onlar.

“Aldatıcı ve hain Vatanseverlik Yasası’nın kongreden geçtiği gün. Bu korkunç videoları toplum içinde izleyemiyorum, öfkeden kontrolsüzce titriyorum.”

“Hükümet 2001 yılında son gerçek kuşu öIdürdükten sonra, bu kasetlerde gösterildiği gibi, ilk prototip kuş dronlarının beta sürümlerini yayınladılar. 27 Ekim 2001’de PEARL LİMANI’NIN gerçekleşmesi NE TESADÜF. Yine de kimse bağlantıyı kuramıyor gibi görünüyor. Koyunlar.”

“Bana yanlış bilgilendirilmiş deyin, aptal deyin, eğitimsiz deyin, umurumda değil. Sırf ‘liseye’ gitmemiş olmam, daha az zeki olduğum anlamına gelmez. Hepiniz gibi beyni yıkanmış ve kurumsallaşmış değilim. Biliyorum ki #UYANIĞIM ve bir gün hepiniz göreceksiniz.”

Öncülün bariz saçmalığına rağmen, hareketin hem çevrimiçi hem de çevrimdışı birçok destekçisi var. Springfield, Missouri’de gerçekleşen mitinge, çok sayıda insan kuşların robot olduğunu yaymak amacıyla katıldı.

Hareket, “Avustralya gerçek değil” ve düz Dünya komplo teorileriyle aynı listede olsa da gerçekten birkaç insanı ikna etmiş durumda. İlk olarak 2017’de bir üniversite öğrencisi tarafından tasarlanan (veya kuşların robot olduğuna ve herkesin yalan söylediğine inanıp inanmadığınıza bağlı olarak ortaya çıkarılan) komplo teorisi, 1950’lerde CIA’in iki sorunla karşı karşıya olduğunu iddia ediyor:

  1. Tüm ABD nüfusu nasıl gözetlenir
  2. Kuşların süslü CIA arabalarına pislemesini nasıl durdurabilirim

Çözüm elbette her konuşmamızı dinleyebilmek için kuşları küçük robot dronlarla değiştirmekti.

Kuşlar Gerçek Değildir web sitesinde, “Eski bir CIA ajanından çalınan bir transkriptte,” diyor ki, “evet, üst düzey yöneticiler kuşlar arabalarının camlarına pislemelerine o kadar sinirlendiler ki Kuzey Amerika’daki her bir uçan tüylü yaratığı yok etmeye yemin ettiler. ” (eğlence için web sitelerini kontrol etmeye değer.)

Teoriye göre, 1969’da John F. Kennedy, gerçek kuşları değiştirilmesi için katledecek bir “TurkeyX500” robotunun prototipini gördükten sonra plana karşı çıktığı için suikasta uğradı. Fakat birkaç deneme ve güncellemeden sonra, robot kuşlar 2001’de Obama tarafından serbest bırakıldı.

Kuşlar gerçek değil hareketi, için şu anda bir belgesel dizisi çekiliyor. Bu belgesel ya oldukça eğlenceli olacak ya da dünya çapında bir komplonun kapılarını aralayacak. Bunu sadece zaman gösterecek.

Feride İrem Yılmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

2 Comments

"Tsudonku” Sendromu Nedir ve Üstesinden Nasıl Gelinir?

Tsudonku Sendromu Nedir ve Üstesinden Nasıl Gelinir?

Sağlıklı besinler

Göbek Yağlarınızdan Kurtulmanın Bilimsel Olarak Kanıtlanmış 6 Kolay Yolu