içinde

2023 Akrep Burcu: Bu Yıl Libido Tavan!

2023 akrep burcu
Akrep, gücünü psişik, duygusal alemden alan bir su burcudur.Akrep, gücünü psişik, duygusal alemden alan bir su burcudur.

2023 Akrep Burcu Tahminleri

Tedbirler ve Değişen Algılarla Dolu Bir Yıl

2023 Akrep Burcu Satürn gezegeninin de benzer bir süre hareket halinde olacağını öngörür, bir uyarı görevi görür ve profesyonel hayatınızla ilgili önlem almanızı sağlar.

Ancak öte yandan Jüpiter gezegeni yılın üçüncü çeyreğine kadar bereketini üzerinize yağdıracak ve size ve ailenize yardım edecek.

İleride, yılın ikinci yarısı başladığında, Akrep burcuna sahip kişiler, bir miktar finansman kazanma fırsatı bekleyebilirler. Venüs gezegeni yanmaya başlayana kadar etkisi devam edecek.

Bu nedenle, bu zamanı en iyi şekilde kullanmanız şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca 2023 Akrep burcunda evli ya da evlenmek üzere olan insanlar için bir haber beklenecek.

Merkür sağlığınızda bazı engeller oluşturabilir. Bu nedenle, özellikle 2023 Yeni Yılının son çeyreği civarında sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Pekala millet, bakış açınızda biraz dikkatle bazı güzel değişikliklere hazır mısınız?

Akrep Burcu Aşk 2023

Bu yıl senin için aşk ve romantizm dolu olacak. Yeni bir ilişkiye giren akrepler, ikinci çeyrek civarında Jüpiter gezegen gücünün etkisini hissederek, bu onların birbirlerini daha iyi anlamalarını ve kalan tüm sorunları ve sorunları çözmelerini sağlar.

Satürn gezegeni yüzünden, bazılarınızın şu anki ilişkisini bitirme ihtimali yarı yarıya olacaktır. Ancak, olumsuz bir notla veya kötü bir durumda bitmeyecek. Bu nedenle, insanlar durumların nasıl olacağı konusunda çok fazla endişelenmemelidir.

İleride, hukuki meselelerle ilgilenen insanlar, ilk yarının sonlarına doğru hukuki meselelerinde başarı arayacaklar.

Jüpiter gezegeninin ve Satürn’ün açı vermesinin yardımıyla, lehinize sonuçlar göreceksiniz. Bununla birlikte, duygusal olarak herhangi bir durumun üstesinden gelmek için, Rahu ve Ketu gezegeni hayatınızı etkileyeceğinden, normalden daha fazla zamana ihtiyacınız olacaktır.

2023 Akrep burcu aşka göre, kafanızda sizi sorunlu kararlara ve durumlara sürükleyebilecek bir çatışma olabilir. Bu nedenle, Akrep burcuna sahip kişiler, devam etme baskısıyla kendilerine yük olmadıklarından emin olmalıdırlar.

Önde, Akrep burcunun aşk hayatı ile ilgili olarak, bir süredir ilişki içinde olan çiftlerden bazılarının bağlarını bir sonraki seviyeye taşıyacağını tahmin ediyor. Ya onlarla nişanlanmayı planlayabilir ya da onlarla daha yakın ve cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Akrep burcuna sahip çiftler için havada kesinlikle romantizm ve bol bol cinsellik konular uçuşacak. Profesyonel olarak, eşinizden destek isteyeceksiniz. Başarınıza ve büyümenize yardımcı olacak ve ilişkinizi daha da güçlendirecek, sizi destekleyecek ve hayattaki bazı zor ve zor kararlarda size yardımcı olacaklar.

akrep burcu
Akrep burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep Burcu Finans 2023

Açıkçası, yıl sizin için finansal açıdan oldukça verimli geçecek. Satürn gezegeni yönetici evine taşındığında, mali durumunuz ve paranızla ilgili planlarınız ve fikirleriniz planladığınız gibi gitmeyebilir.

2023 akrep burcuna göre, ilk çeyrek aslında sizden bir mola talep edecek. Sadece her şeyi yeniden gözden geçirmek zorunda kalmayacak, aynı zamanda tamamen yeni ve farklı bir şekilde hareket edeceksiniz, çünkü Satürn bu yıl sizi test etmeye ve finansal ölçeğinizi biraz yükseltmeye yardımcı olacak.

Jüpiter ikinci çeyrek civarında harekete geçtiğinde, insanlar kayıplarının bir kısmını kazanca dönüştürecek ve daha iyi yerlere yatırım yapmak için motive olacaklar.

2023’ün son çeyreğinde Rahu Balık burcuna geçtiğinde servetiniz konusunda güvensiz hissedebilirsiniz. Parayla iş olmaz ancak yıl sonuna doğru ilerlerken, para biriktirme ve kullanma konusunda kesinlikle sağlam zeminlerde olacaksınız.

2023 Yeni Yılı’nda size daha fazla para gelme olasılığı yüksek. Bu nedenle, biraz dans edin ve olumsuz zihniyetten veya olasılıklardan uzak durun.

Ayrıca 2023 Akrep finans burcunda bazı uyarılarda bulunuyor. Seçimlerinizi değiştirebilecek ve başarı oranınızı ve büyümenizi etkileyebilecek birkaç dürtüsel karar verebilirsiniz. Ayrıca, ilk çeyrek civarında, Mars gezegeni doğrudan gerileme modundan çıkarken, bütçelemeyi anlamanız gerekecek, çünkü orta aylar size bazı zor zamanlar yaşatabilir.

Öte yandan, uzun vadeli yatırımlar ve ticaret için harika bir dönem olacak. Ancak, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek ve uzun vadede kaybetme olasılığını önlemek için çevrenizdeki insanlardan yardım almanız iyi bir fikir olacaktır.

Akrep Burcu Kariyer 2023

Aşk hayatınıza bir şey olduğunda, kaybı üstlenirsiniz. Ancak profesyonel dünyanızda bir şeyler yolunda gitmediğinde, doğru düşünmeyi kaybedersiniz.

İlk çeyrek civarında, Satürn gezegeni sabrınızı ve kendiniz üzerindeki kontrolünüzü test etmek için tamamen harekete geçecek. Bu gezegen yönetici evine girerken, kendinizi rahatsız ve kaybolmuş hissedebilirsiniz. Kariyerinizde bu büyük adımı atmak sizin için zor bir görev gibi görünebilir.

Profesyonel erkekler ve kadınlar, işte hedeflerine ulaşmada sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Dolayısıyla bu tür zor zamanlarda akreplerin bazı önlemler alması gerekiyor. O zayıf yönlerinizi anlamalı ve becerilerinizi geliştirmelisiniz.

Bir iş bulmak için çok çabalayan Akrep burcuna sahip daha taze insanlar, 2023 Yeni Yılının ikinci yarısında Jüpiter ve Satürn gezegenlerinin enerjileri ile başarılı olacaklar.

Kariyerlerine stajyerlik veya serbest çalışma ile başlamak isteyen öğrenciler bunu buna göre planlayabilirler.  Bununla birlikte, daha fazla konsantrasyona ve odaklanmaya ihtiyacınız olacak, çünkü burcunuzda birlikte hareket eden Rahu ve Ketu ile kendinizi biraz enerjisiz hissedebilir, bu da sizi profesyonel hayatınızın ve eğitiminizin güzel kısımlarından uzak tutabilir.

Bazıları için dönem iyi olacak. Teknik alanda kariyer sahibi olan kişiler, işte terfi veya takdir alma olasılığına sahiptir.

Tek başına girişimlerde bulunan veya küçük bir işletmeye veya girişime başlayan kişiler, ebeveynlerinden ve diğerlerinden destek alacaktır. Venüs’ün yanması size işteki parayı anlama ve yönetme fırsatı verecektir.

Ancak öte yandan Balık burcundaki Rahu gezegeninin de yardımıyla hareket planlarınızda büyük bir enerji duygusuna sahip olacaksınız. Aynı gezegen geçişi sizi hatalara götürebilir. Bu nedenle, işinizi yokuş aşağı ve kayıplara sürükleyebileceğinden, kararlar üzerinde düşünmenizi ve aceleci kararlar almamanızı önerir.

akrep burcu 2023
Akrep, hem yıkımı hem de dönüşümü yöneten gezegen Pluto tarafından yönetilir. İyi bir günde, Akrep enerjisi hırslı ve baştan çıkarıcıdır.

Akrep Burcu Aile

Ne yazık ki, senin düşündüğün şey, ailendeki insanların düşündüğüyle uyuşmuyor. Bu nedenle, Akrep burcuna sahip insanlar, bu yıl zorlu bir başlangıç ​​bekleyebilirler.

İlk çeyrekte Kova burcundaki Satürn geçişi ile evinizin durumunda birden fazla iniş ve çıkış olabilir. Sizden daha yaşlı insanlar sizinle anlaşmazlıklara girebilir. Bunun nedeni mesleki nedenler olabilir. Bu nedenle, tüm sorunları sakince tartıştığınızdan emin olun. Mümkün olduğunca öfkeden kaçının ve bunu bir test olarak alın, çünkü  2023 Akrep ailesinin burcuna göre, ikinci çeyrek civarında işler daha iyi olacak.

Aile mutluluğu başlangıçta zor bir görev gibi görünebilir. Ancak Jüpiter gezegeni devreye girer girmez sadece siz değil aileniz de pozitif enerji ve mutluluk içerisine girecektir. 2023’ün ikinci yarısı civarında ailenizde bazı değişiklikler veya modifikasyonlar olabilir. Kardeşleriniz yer değişikliği yaşayabilir. Bunun nedeni, geçmiş tarihli kararlaştırılmış bir plan veya profesyonel ihtiyaçlar olabilir.

Ayrıca, aile hayatınızda küçük bir rahatsızlık yaratma ihtimali de olabilir. Ancak, Jüpiter ve Satürn gezegenlerinin kutsamaları ile, bunu çok fazla sorun veya problem olmadan atlatacaksınız.

Ne yazık ki, senin düşündüğün şey, ailendeki insanların düşündüğüyle uyuşmuyor. Bu nedenle, Akrep burcuna sahip insanlar, bu yıl zorlu bir başlangıç ​​bekleyebilirler.

İlk çeyrekte Kova burcundaki Satürn geçişi ile evinizin durumunda birden fazla iniş ve çıkış olabilir. Sizden daha yaşlı insanlar sizinle anlaşmazlıklara girebilir. Bunun nedeni mesleki nedenler olabilir. Bu nedenle, tüm sorunları sakince tartıştığınızdan emin olun. Mümkün olduğunca öfkeden kaçının ve bunu bir test olarak alın, çünkü 2023 Akrep burcu ailesine göre, ikinci çeyrek civarında işler daha iyi olacak.

Aile mutluluğu başlangıçta zor bir görev gibi görünebilir. Ancak Jüpiter gezegeni devreye girer girmez sadece siz değil aileniz de pozitif enerji ve mutluluk içerisine girecektir.

2023’ün ikinci yarısı civarında ailenizde bazı değişiklikler veya modifikasyonlar olabilir. Kardeşleriniz yer değişikliği yaşayabilir. Bunun nedeni, geçmiş tarihli kararlaştırılmış bir plan veya profesyonel ihtiyaçlar olabilir. Ayrıca, aile hayatınızda küçük bir rahatsızlık yaratma ihtimali de olabilir. Ancak, Jüpiter ve Satürn gezegenlerinin enerjisi ile, bunu çok fazla sorun veya problem olmadan atlatacaksınız.

Akrep Burcu Sağlık 2023

2023 Akrep burcuna göre, bir önceki yıla ait devam eden hastalıkları ve diğer sağlık sorunları iyileşeceği için kendilerini daha iyi hissedecekler. 2023 burç yorumları, yeni yılının ilk çeyreğinde sona eren Mars gezegeninin gerileme dönemiyle en başından itibaren pek çok gelişme olacaktır.

Bazı zihinsel sorunlarla veya uyku sorunlarıyla mücadele ediyorsanız, yılın size bir uyarısı var. Satürn gezegeni, yaşam tarzınızı daha sağlıklı bir hale getirmek ve iyileştirmeler yapmak için sizi en başından sürekli olarak yere serecek.

2023 yılının ortalarına doğru kötü durumlar ortaya çıkabilir. Venüs gezegeni bu aylarda yanacak ve bu da sizi sağlık açısından biraz savunmasız bırakabilir. Bağışıklığı zayıf olan kişiler, enerjik olarak baş etmekte biraz zorlanabilirler. Profesyonel yaşamınızı doğrudan etkileyebilir. Diyabet, mide sorunları veya sindirim sistemi ile ilgili sorunları olan kişilerin sağlıklı beslenmeye geçmezlerse bazı zor dönemlerle karşı karşıya kalabileceklerini önceden bildirir. Ancak Jüpiter gezegeni onları herhangi bir ciddi kayıptan kurtaracaktı. Ancak, yeme alışkanlıklarınız ve egzersiz rutinleriniz konusunda çok spesifik olmanız gerekir.

Son olarak, Akrep burcuna sahip insanlar için bazı iyi haberler var, sağlığınız tatmin edici olmaya devam edecek, ikinci çeyrekten itibaren günlük rutinlerinizi geliştireceksiniz. Aslında, 2023 Akrep sağlık burcu , devam eden yaşam tarzınızda zahmetsizce sağlıklı bir model oluşturacağınızı söylüyor. Ayrıca 2023 yılı sizin için zihinsel ve fiziksel olarak sağlıklı bir yıl olacak.

Etrafınızdaki şeyler hakkında çok fazla endişelenirseniz bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Ay sizi huzursuz edebilir ve zaman zaman tıbbi zorluklarla başa çıkmanızı biraz zorlaştırabilir. Öte yandan, Jüpiter size sürekli olarak hızınızı korumanızı ve kendinizi herhangi bir hastalık veya durumdan kurtarmanızı hatırlatacaktır.

Akrep Burcu Evlilik 2023

Mükemmel bir hayat arkadaşı arayışınız oldukça farklı. Sadece desteklerine değil, birçok kez önerilerine de ihtiyacınız var. 2023 akrep burcu, insanların bir eş bulma konusunda oldukça şanslı olacağını öngörüyor

Kendileri için uygun bir eş bulmayı dört gözle bekleyen insanlar, Jüpiter gezegeninin kendileri için elverişli olmasıyla birlikte verimli sonuçlar görecekler. Düzenlenmiş evlilik planları olan akreplerin zaten hayat arkadaşları olarak tanıdıkları birini bulma olasılıkları yüksektir. Ancak, 2023 Yeni Yılının üçüncü çeyreği civarında onlarla tanışırsanız biraz akıllara durgunluk verebilir. Ancak, uzun vadede, bu yılın sonlarında evlenme şansınız yüksek.

Sorunlu bir evlilik yaşayan veya evlilik hayatlarında yasal sorunlar yaşayan akrepler, kararları kendi lehlerine göreceklerdir. Akrep 2023 evlilik burcuna göre, yılın sonlarına doğru hukuki meseleleriniz ve sorunlarınız çözülecek. Ve yıl içindeki Jüpiter,Satürn geçişi ile, önünüzdeki yaşamınızda zihinsel olarak daha iyi hale geleceksiniz.

Bazı evli çiftler bir önceki yılın devam eden sorunlarını çözecekler. Ve, aileniz ve akrabalarınızla başa çıkmakta zorlanıyorsanız, o zaman arkadaşlar, 2023’ün son çeyreğinde durumlar sizin için kesinlikle daha iyi olacak.

Son olarak, bazı Akrepler evlerinde yeni bir hayatın doğacagını hissedecekler. Ortaklarıyla daha iyi bağlantılar kurmalarına ve onlara daha yakın olmalarına yardımda bulunacak. Sadece bu değil, Akrep burcu 2023, siz ve eşiniz arasında daha iyi bağlantılar kuracak sosyal etkinliklere dahil olacağınızı öngörüyor.

Bu ürpertici zaman kesinlikle size hayatınızın koşuşturmacasına bir mola vermek için harika bir fırsat verecektir. Bu sayede evlilikte eşinizle aranızdaki eksik kıvılcımı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bu makaleden memnun kaldıysanız 2023’ün En Şanslı Burçları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Asude Özkaya, Tarot sembol ve bilinçaltı okuyucusu, tarot eğitmeni, spritüel danışmanlık astroloji, yaşam koçu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

One Comment

Afrodit Hakkında 7 Güzel Gerçek

Afrodit Hakkında 7 Güzel Gerçek

Mide Ekşimesi ve Reflü Doğal Yollarla Nasıl Geçer?

Mide Ekşimesi ve Reflü Doğal Yollarla Nasıl Geçer? 14 Bilimsel Yolu!